Tři mušketýři

Three Musketeers

Přispějte na MovieZone

Váš nick na MovieZone:


Proč přispět?        Jiné možnosti plateb

Facebook
Diskuze (38)
Plakát k filmu Tři mušketýři

Tři mušketýři /2011

Režie: Paul W. S. Anderson

Hrají: Logan Lerman, Milla Jovovich, Orlando Bloom, Christoph Waltz, Mads Mikkelsen

Česká premiéra: 20.10.2011

USA premiéra: 21.10.2011

Na DVD od: nestanoveno

Přidáte-li si film do Budíčku a my k filmu přidáme článek, budeme vás o tom informovat formou e-mailu či zprávou do Vzkazníku. Druh oznámení si můžete zvolit v nastavení vašeho účtu.


Informace o filmu Tři mušketýři

V kostce: "Jeden za všechny a všichni za jednoho! A společně pojďme seřezat Paula W. S. Andersona. Režisér Resident Evil a Mortal Kombat se pokusil zadaptovat literární klasiku tak, aby vyhovovala škatulce dobrodružného filmu pro rok 2011. A zklamal. Ačkoliv je samotná čtveřice mušketýrů zábavná a souboje jsou velmi dobře natočené, příběh nedává moc smysl, výprava je spíš směšná než efektní a Milla Jovovich hraje tak, že by to člověku mohlo ublížit. "

Galerie obrázků filmu Tři mušketýři


Recenze filmu Tři mušketýři

Paul W. S. Anderson točil vždycky blbosti. Ovšem někdy i zábavně. Mortal Kombat, Horizont události nebo Rallye smrti jsou minimálně zábavná béčka, na druhou stranu bláboly typu Žoldák: Legie zkázy nebo Resident Evil: Afterlife by člověk rád dostal rychle z hlavy. S Třemi mušketýry se Anderson pokusil vstoupit do světa trošku ambicióznějších, dražších a áčkovějších filmů. Raději měl ale zůstat tam, kde mu bylo lépe. Pro dobro všech. Tři mušketýři se totiž režisérovi zrovna nevydařili. Přiznám ...

Číst celou recenzi


Trailery a klipy filmu Tři mušketýři


DVD a Blu-ray filmu Tři mušketýři

Zatím nevyšlo.


Související články

26.9.2016 13:28 Co chystá režisér Temného případu? Rubrika: Novinky Diskuze: 5 příspěvků
15.11.2012 15:00 Transformers hledají kamarády Rubrika: Novinky Diskuze: 19 příspěvků
3.8.2012 16:00 Téma: 10 filmů, které Hollywood rozseknul Rubrika: Novinky Diskuze: 12 příspěvků
30.4.2012 18:02 Asylum teče do bot, Universal ho žaluje Rubrika: Novinky Diskuze: 18 příspěvků
13.1.2012 12:00 Rok 2011 v kostce - 2. část Rubrika: Novinky Diskuze: 31 příspěvků

Na obzoru   (autor: Mr. Hlad)

Matematika mluví jasně. Příští film Paula W. S. Andersona bude totální bomba. Tenhle režisér je totiž jednou nahoře a jednou dole a vzhledem ke kvalitám posledního dílu série Resident Evil bychom se nedivili, kdyby si tentokrát sáhnul na Oscary. Ale dost srandy. Tři mušketýři patří mezi literární a vlastně už i filmovou klasiku, nová verze bude ale pravděpodobně akčnější, béčkovější a víc 3D. Příběh mladého D`Artagnana zná snad každý, a tak je možné, že tentokrát dostanou samotní mušketýři možná trochu méně prostoru. Mladému Loganu Lermanovi budou totiž krýt záda ne zrovna hvězdní Ray Stevenson, Matthew MacFadyen a Luke Evans. V ostatních rolích to ale stojí za to. Držitel Oscara Christoph Waltz vytvoří záporácký pár s Millou Jovovich a špinavou práci za ně bude odvádět Mads Mikkelsen. Orlando Blooma už jsme také docela dlouho neviděli, tak snad se za svou novinku nebude muset stydět.
© Copyright 2000 – 2017 Všechna práva vyhrazena.