Travička zelená

Pineapple Express

Přispějte na MovieZone

Váš nick na MovieZone:


Proč přispět?        Jiné možnosti plateb

Facebook
Diskuze (34)
Plakát k filmu Travička zelená

Travička zelená /2008

Režie: David Gordon Green

Hrají: James Franco, Seth Rogen, Bill Hader, Gary Cole

Česká premiéra: nestanovena

USA premiéra: 6.8.2008

Na DVD od: 9.2.2009

Přidáte-li si film do Budíčku a my k filmu přidáme článek, budeme vás o tom informovat formou e-mailu či zprávou do Vzkazníku. Druh oznámení si můžete zvolit v nastavení vašeho účtu.


Informace o filmu Travička zelená

V kostce: "Zahulíme, uvidíme... znovu, přesto výrazně jinak. Zahulili si Dale a Saul, pak ale uviděli vraždu (resp. jenom Dale). Následující vír podivných událostí je oba smetl jako joint té nejlepší trávy. Možná se jeho účinkům nebudete nahlas smát, možná vám tihle huliči nepřirostou srdci tolik jako jiní hrdinové z filmů producenta Judda Apatowa. Jedno ale filmu neupřete - trávou je prohulený skrz naskrz."

Galerie obrázků filmu Travička zelená


Recenze filmu Travička zelená

Čekali jsme dlouho. Bohužel bez kýženého happy-endu. Pineapple Express do českých kin nedorazil a ustoupil tak hned několika ambiciózním titulům, jak stvořeným pro stříbrné plátno. Třeba Lovecké sezóně 2, Disaster Movie nebo Návratu čápů. Přitom právě zhulenecká odysea, pojmenovaná podle prvotřídní trávy, by si kino zasloužila. I kdyby ji půlka lidí v sálech odzívala, pořád by se našlo dost partiček (ať už s tím důvěrně známým vytlemeným výrazem, nebo bez něj), které by v Pineapple Express za...

Číst celou recenzi


Trailery a klipy filmu Travička zelená


DVD a Blu-ray filmu Travička zelená

Zatím nevyšlo.


Související články

28.6.2016 19:00 Nejlepší DVD a Blu-ray: Červen 2016 Rubrika: Novinky Diskuze: 0 příspěvků
7.11.2015 21:30 12 věcí, které nám odhalil trailer Warcraftu Rubrika: Novinky Diskuze: 48 příspěvků
20.9.2015 12:36 Víkendový výplach #315 o tanci a Návratu do budoucnosti Rubrika: Novinky Diskuze: 23 příspěvků
8.9.2015 14:05 Hororová Suspiria dostane remake Rubrika: Novinky Diskuze: 5 příspěvků
15.1.2015 09:30 7 filmů dramaturga Karla Spěšného Rubrika: Novinky Diskuze: 0 příspěvků

Na obzoru   (autor: st39.6)

Jamese Franca máme rádi. Ať už vytahuje Spider-mana z pískoviště nebo létá nad Británií, svým charismatem si dokáže utrhnout plátno jen pro sebe. Hlavní role se mu ale vyhýbají jako čert kříži a když už si nějakou střihne, ukáže se, že je sice nesmírně zajímavý herec, ale bohužel nepřitáhne davy. Naštěstí je dobrý kamarád Judda Apatowa, který má teď prsty snad ve všech komediích a jehož produkce davy naopak přitahuje nesmírně. Pineapple Express by proto mohl znamenat pro Franca zásadní průlom, kde pro změnu nebude plakat v každém druhém záběru, ale užije si komediální námět hezky se vším všudy. O to zajímavěji to vypadá, vezmete-li v potaz, že mu na útěku před zkorumpovanou policií bude pomáhat Seth Rogen. Ten teď zazářil jak v Knocked Up, tak v Superbad a lidé si ho moc dobře pamatují. Jak z filmů samotných, tak ze zákulisních záběrů je známo, že oba herci dokáží velmi přirozeně improvizovat a ať jim napíšete cokoliv, v jejich podání to zní jako gag století. Nevidím jediný důvod, proč pochybovat. Apatow si Davida Gordona Greena jistě pohlídal, čemuž ostatně nasvědčují i první testovací projekce, ze kterých lidé odcházeli stejně nadšení jako z jakýchkoliv jiných Apatowových komedií.

© Copyright 2000 – 2017 Všechna práva vyhrazena.