Transformers: Pomsta poražených

Transformers: Revenge of the Fallen

Přispějte na MovieZone

Váš nick na MovieZone:


Proč přispět?        Jiné možnosti plateb

Facebook
Diskuze (706)
Plakát k filmu Transformers: Pomsta poražených

Transformers: Pomsta poražených /2009

Režie: Michael Bay

Hrají: Shia LaBeouf, Megan Fox, Josh Duhamel, Tyrese Gibson, John Turturro

Česká premiéra: 25.6.2009

USA premiéra: 24.6.2009

Na DVD od: 11.11.2009

Přidáte-li si film do Budíčku a my k filmu přidáme článek, budeme vás o tom informovat formou e-mailu či zprávou do Vzkazníku. Druh oznámení si můžete zvolit v nastavení vašeho účtu.


Informace o filmu Transformers: Pomsta poražených

V kostce: "Autoboti i Deceptikoni jsou zpět, aby se poprali o úlomek artefaktu z prvního dílu a zároveň spustili stroj na drancování energie, který má znamenat konec Země. A Sam, který chce mít konečně trochu klidu, odjíždí bláhově studovat na vysokou... Druzí Transformeři nabízejí v duchu drahých pokračování všeho víc - především větší bitvy a větší výbuchy. Bohužel se sem kvůli nim nevešel samotný film a úplně nejmíň místa zbylo na scénář. Pokud vás uspokojí suché mlácení robotů ve větším měřítku, běžte do toho, pokud se chcete filmem trochu "projít", tenhle výlet nebude zase až tak nutný."

Galerie obrázků filmu Transformers: Pomsta poražených


Recenze filmu Transformers: Pomsta poražených

Letní sezóna je v rozpuku a poslední zástupce tria očekávaných blockbusterů ST-T4-T2 dosedá na plátna našich kin. Polemizovalo se i o trůnu, ale na ten si Bay tentokrát musí nechat zajít chuť. Dvojka Transformerů je klasickým typem filmu, který chce rychle vydělat, protože předchozí díl nebyl zase tak špatný a hlavně byl velice komerčně úspěšný. To z něj bohužel dělá film, který musí honit termíny a na který se sežene mnohem víc peněz. Oboje dohromady až na výjimky znamená, že se všichni snaž...

Číst celou recenzi


Trailery a klipy filmu Transformers: Pomsta poražených


DVD a Blu-ray filmu Transformers: Pomsta poražených

Zatím nevyšlo.


Související články

13.3.2017 12:00 MoneyZone: Proč dá Kráska a zvíře miliardu? Rubrika: Novinky Diskuze: 253 příspěvků
6.2.2017 10:00 Trailerová nálož ze Super Bowlu Rubrika: Novinky Diskuze: 1 příspěvků
5.2.2017 11:00 13 epických fotek z natáčení Transformers: Poslední rytíř Rubrika: Novinky Diskuze: 0 příspěvků
23.1.2017 22:00 Rogue One má miliardu, Disney zase slaví Rubrika: Novinky Diskuze: 17 příspěvků
12.1.2017 12:30 VIDEO: Nové záběry z Transformers: Poslední rytíř Rubrika: Novinky Diskuze: 10 příspěvků

Na obzoru   (autor: Mr. Hlad)

Prakticky hned po premiéře bylo jasné, že „big fuckin` robots“ se musí vrátit. Michael Bay si u Transformerů po propadáku jménem Ostrov napravil reputaci a milovníci akce měli díky němu zase na chvilku pocit, že s filmovým světem to nakonec tak zlé nebude. Transformers byl zkrátka úspěch na všech frontách. Lidi do kina chodili, kritici si spokojeně mručeli a Spielberg s Bayem si zase mohli koupit nová Ferarri. Ale my jim to přejeme a na dvojku se těšíme. Její tvůrci totiž naslibovali hory doly. I když režisér na svou novinku uvalil přísné informační embargo a o příběhu vlastně nikdo nic neví, to důležité je jasné už teď. Do filmu se nacpe hrozně moc milionů dolarů, vrátí se staří roboti, objeví se noví (jak to bude s robotem – letadlovou lodí bohužel nikdo neví). Vrací se téměř celé původní herecké obsazení a mezi nováčky najdeme například Rainna Wilsona (The Office) nebo Matthew Marsdena (sniper z posledního Ramba). Michael Bay už dlouho před premiérou prvního dílu vykřikoval do světa, že má opravdu hodně nápadů a my věříme, že nějaká zásadní změna oproti prvnímu dílu nás nečeká a že dostaneme předem očekávanou porci akce, destrukce, hlášek, patosu a záběrů laděných do oranžova. Co chtít víc?

© Copyright 2000 – 2017 Všechna práva vyhrazena.