Transcendence

Transcendence

Přispějte na MovieZone

Váš nick na MovieZone:


Proč přispět?        Jiné možnosti plateb

Facebook
Diskuze (12)
Plakát k filmu Transcendence

Transcendence /2014

Režie: Wally Pfister

Hrají: Johnny Depp, Rebecca Hall, Morgan Freeman, Paul Bettany, Kate Mara

Česká premiéra: 17.4.2014

USA premiéra: 18.4.2014

Na DVD od: nestanoveno

Přidáte-li si film do Budíčku a my k filmu přidáme článek, budeme vás o tom informovat formou e-mailu či zprávou do Vzkazníku. Druh oznámení si můžete zvolit v nastavení vašeho účtu.


Informace o filmu Transcendence

V kostce: "Když se nejhloupější film poslední doby nepřestává tvářit, že je tím nejchytřejším, dříve či později se vám z toho zavaří mozkové buňky. Transcendence je přitom likviduje s obdivuhodnou důsledností a je dalším důkazem toho, že si Johnny Depp vybírá jeden hrozný projekt za druhým. Nafoukanější sci-fi aby člověk pohledal, pokud tedy nechcete vidět další Stalo se, ruce pryč!"

Galerie obrázků filmu Transcendence


Recenze filmu Transcendence

Podle mě to bylo takhle: Kameraman Wally Pfister dlouho prudil Christophera Nolana s tím, že by si chtěl natočit vlastní film. Snímat nejvýraznější blockbustery dekády je sice fajn, naplnění režisérských ambicí má ale samozřejmě přednost. Jednoho dne tedy Pfister poslal Nolanovi scénář nazvaný Transcendence s tím, že by podle něj chtěl natočit svůj režijní debut. Nolan si sci-fi o vědci, jehož mysl je nahrána do počítače, kvapně přečetl a upřímně ho pobavilo, že může někdo na 120 stránek vtěs...

Číst celou recenzi


Trailery a klipy filmu Transcendence

Zatím nevyšel žádný klip.


DVD a Blu-ray filmu Transcendence

Zatím nevyšlo.


Související články

2.10.2016 18:45 První plakát Pirátů z Karibiku 5 Rubrika: Novinky Diskuze: 0 příspěvků
21.9.2015 12:17 Druhý Labyrint boduje, obstál i mafián Depp Rubrika: Novinky Diskuze: 10 příspěvků
13.3.2015 19:50 NEJ roku 2014: Výsledky hlasování čtenářů Rubrika: Novinky Diskuze: 61 příspěvků
28.1.2015 18:00 Téma: Deset let úpadku Johnnyho Deppa Rubrika: Novinky Diskuze: 28 příspěvků
26.1.2015 00:01 Sniper dál válí, Depp si připsal další propadák Rubrika: Novinky Diskuze: 27 příspěvků

Na obzoru   (autor: Mr. Hlad)

Wally Pfister sice jako režisér debutuje, ale protože až doteď dělal dvorního kameramana Christopheru Nolanovi a má Oscara za Počátek, nemusí absolvovat to klasické kolečko s nezávislými filmy, klipy a reklamami. Jednoduše řekl, že chce točit, sehnal si hvězdy a vrhl se do práce. Jeho debut Transcendence bude science fiction, jehož hlavním hrdinou mají být dva vědci, kteří se pokouší dostat lidstvo s pomocí počítačů na úplně jinou úroveň. Jejich cílem je stvořit stroj, který by mohl nahradit lidský mozek. Ne každému se ale tahle idea líbí, a tak si na ně vyšlápne antitechnologická organizace, jejíž členové se neštítí ani vraždy. Herecké obsazení je lahůdkové a na všechno bude dohlížet se svou produkční společností sám Christopher Nolan.

© Copyright 2000 – 2017 Všechna práva vyhrazena.