Přispějte na MovieZone

Váš nick na MovieZone:


Proč přispět?        Jiné možnosti plateb

Facebook
Diskuze (0)
Plakát k filmu Trans

Trans /2013

Režie: Danny Boyle

Hrají: James McAvoy, Rosario Dawson, Vincent Cassel

Česká premiéra: 13.6.2013

USA premiéra: nestanovena

Na DVD od: nestanoveno

Přidáte-li si film do Budíčku a my k filmu přidáme článek, budeme vás o tom informovat formou e-mailu či zprávou do Vzkazníku. Druh oznámení si můžete zvolit v nastavení vašeho účtu.


Informace o filmu Trans

V kostce: "James McAvoy něco ukradl a neví kam to schoval. Po trhání nehtů následuje trhání mysli! Hypnotický film o hypnóze, roztomilé žánrové cvičení a tahání za nos v jednom. Kdo by takové nabídce odolal?"

Galerie obrázků filmu Trans


Recenze filmu Trans

Trans může mnohým už z upoutávek vypadat jako pořádný guláš. A hlavu vám opravdu zamotá, ovšem jen a jen příjemně. Danny Boyle si tenhle passion projekt natočil v přestávkách během příprav olympijského ceremoniálu (obsazení Rosario Dawson vyplynulo i z toho, že zrovna byla k mání a ochotná přijet do Evropy, konkrétně do Londýna, kde se celý film odehrává) a sestříhal krátce po zhasnutí olympijských pochodní. Před kamerou se objevuje tak málo herců, že byste z nich ani nepostavili fotbalový tý...

Číst celou recenzi


Trailery a klipy filmu Trans

Zatím nevyšel žádný klip.


DVD a Blu-ray filmu Trans

Zatím nevyšlo.


Související články

3.1.2014 00:20 Nejlepší trailery roku 2013 Rubrika: Novinky Diskuze: 21 příspěvků
2.1.2014 20:41 Nejlepší filmy roku 2013 Rubrika: Novinky Diskuze: 91 příspěvků
1.11.2013 09:00 Nejlepší DVD a Blu-ray: Říjen 2013 Rubrika: Novinky Diskuze: 3 příspěvků
2.5.2013 15:06 Bitva buchet #2.12: Hříšné holky Rubrika: Novinky Diskuze: 9 příspěvků
12.3.2013 09:47 Boyle konečně točí porno? Rubrika: Novinky Diskuze: 1 příspěvků

Na obzoru   (autor: st39.6)

Danny Boyle se za posledních šest let stačil vyprofilovat v jednoho z nejzajímavějších filmařů současnosti. Smysl ho sledovat mělo už dříve, v dobách Trainspottingu, ale od skvělé sci-fi Sunshine a oscarového Milionáře z chatrče se z něj stalo horké zboží (režie famózní otevíračky loňské olympiády tomu samozřejmě také pomohla). Jeho další projekt tedy logicky vyhlíží celý filmový svět. Zvlášť, když má tak zajímavý námět - Trance má vyprávět o lupiči, který se spolčí se zaměstnancem aukční síně, aby společnými silami ukradli drahocenný obraz. Loupež však nevyjde podle plánu a zraněný asistent se probudí s kompletní amnézií. Problém je v tom, že jako jediný ví, kam se obraz poděl. Po mnoha pokusech nabýt zpět paměť se zoufalí lupiči rozhodnou pro hypnózu. A jak známe Boylea, asi to bude solidní psycho jízda.

© Copyright 2000 – 2017 Všechna práva vyhrazena.