Total Recall

Total Recall

Přispějte na MovieZone

Váš nick na MovieZone:


Proč přispět?        Jiné možnosti plateb

Facebook
Diskuze (14)
Plakát k filmu Total Recall

Total Recall /2012

Režie: Len Wiseman

Hrají: Colin Farrell, Jessica Biel, Kate Beckinsale, Bryan Cranston, Bill Nighy

Česká premiéra: 16.8.2012

USA premiéra: 3.8.2012

Na DVD od: 5.12.2012

Přidáte-li si film do Budíčku a my k filmu přidáme článek, budeme vás o tom informovat formou e-mailu či zprávou do Vzkazníku. Druh oznámení si můžete zvolit v nastavení vašeho účtu.


Informace o filmu Total Recall

V kostce: "Nový Total Recall nepřináší oproti originálu vůbec nic nového, ale nabízí dost hraček a pozlátka k tomu, aby vám to bylo jedno. Srovnávání obou verzí je cestou do pekla. Wisemanovi to zjevně došlo po první klapce a natočil poměrně hloupý, ale svižný a zábavný blockbuster. Kdo ho chce bít, ten si hůl najde. Ostatní do fronty na popcorn!"

Galerie obrázků filmu Total Recall


Recenze filmu Total Recall

Nesuďte knihu podle obalu. Film podle traileru. A recenzi podle podtitulku. Total Recall pravděpodobně dopadne jako předražený komerční průšvih a jeden z nejzbytečnějších remaků poslední dekády. To ale neznamená, že byste se na něj měli vykašlat. Tím spíš pokud vám chybí osmdesátková éra hloupých, ale úderných akčňáků… právě tihle celuloidoví stařešinové jsou až nekriticky uznávaná, zatímco jakýkoliv novodobý pokus o jejich emulaci je nemilosrdně smeten. Jako by byl dneska hřích natočit film ...

Číst celou recenzi


Trailery a klipy filmu Total Recall


DVD a Blu-ray filmu Total Recall

Zatím nevyšlo.


Související články

22.3.2016 09:53 7 filmů režiséra Ondřeje Cikána Rubrika: Novinky Diskuze: 2 příspěvků
19.10.2015 13:56 Filmový CrossFire se blíží Rubrika: Novinky Diskuze: 14 příspěvků
19.1.2015 09:27 Letní nářez 2015: Zbytky a žánrová výplň Rubrika: Novinky Diskuze: 23 příspěvků
23.4.2014 09:17 Supervojáci jsou tady Rubrika: Novinky Diskuze: 1 příspěvků
28.11.2013 17:30 Co nám prozradily trailery na Robocopa? Rubrika: Novinky Diskuze: 6 příspěvků

Na obzoru   (autor: Mr. Hlad)

Total Recall je klasika, ale je přes dvacet let stará, takže i přes kvality téhle pecky je jasné, že mladší generace si bude k tomuhle drsnému sci-fi příběhu hledat cestu trochu těžko. A tak se bude remakovat. Můžeme protestovat, můžeme bojkotovat, můžeme ležet na zemi na zádech, kopat kolem sebe a řvát jak rozmazlení fakani, ale to je tak všechno. Osobně navrhuji smířit se se stavem věcí a doufat, že to dopadne dobře. A to by se klidně mohlo stát. Len Wiseman totiž ve čtvrté Smrtonosné pasti potvrdil, že je slušný akční režisér a obsazení v čele s Colinem Farrellem také nevypadá špatně. Pokud jste původní Total Recall neviděli, tak půjde o to, že si hlavní hrdina Douglas Quaid nechá „nahrát“ do hlavy dovolenou s trochou adrenalinu, aby ušetřil za letenku, ale při téhle operaci zjistí, že se mu v mozku už kdosi hrabal a že je ve skutečnosti špionem. Bohužel ale neví, jestli pracuje pro stát New Shanghai nebo pro prezidenta Euromeriky Vilose Cohaagena. Každopádně po krku mu najednou jdou úplně všichni.

© Copyright 2000 – 2017 Všechna práva vyhrazena.