Přispějte na MovieZone

Váš nick na MovieZone:


Proč přispět?        Jiné možnosti plateb

Facebook
Diskuze (2)
Plakát k filmu Tokarev

Tokarev /2014

Režie: Paco Cabezas

Hrají: Nicolas Cage, Rachel Nichols, Peter Stormare, Danny Glover, Max Fowler

Česká premiéra: nestanovena

USA premiéra: nestanovena

Na DVD od: nestanoveno

Přidáte-li si film do Budíčku a my k filmu přidáme článek, budeme vás o tom informovat formou e-mailu či zprávou do Vzkazníku. Druh oznámení si můžete zvolit v nastavení vašeho účtu.


Informace o filmu Tokarev

To, že Nicolas Cage je ochotný kývnout naprosto na všechno, se ví už dlouho. Akční role mu ale dřív šly hodně dobře, a tak se mu třeba povede i Tokarev. Zahraje si tu Paula McGuira, chlapíka, který se dřív živil jako gangster, ale poslední roky už seká dobrotu. Jeho dceru však unese ruská mafie a protože je policie bezradná, rozhodne se Paul zavolat staré parťáky a vyřídit si to s Ivany sám. Zápletka jak ze Seagala, ale herecké obsazení není vůbec špatné. Peter Stormare i Danny Glover by měli být za drsňáky bez problémů, na Rachel Nichols se pořád dobře kouká, takže proč ne? Režisér Paco Cabezas v Hollywoodu debutuje, ale má za sebou chválené filmy jako horor The Appeared nebo gangsterskou komedii V záři neonů, ve které si parta kamarádů otevře bordel.

Autor: Mr. Hlad


Galerie obrázků filmu Tokarev

Galerie je zatím prázdná.


Recenze filmu Tokarev

Nicolas Cage. Tenhle člověk vyvolává ve filmových fanoušcích víc emocí, než by se slušelo. Má Oscara a i když si z něj můžeme dnes dělat srandu, tak zaslouženě. Zahrál si v nejlepších akčních peckách devadesátých let, zvládal komedie i dramata a patřil mezi největší hvězdy. Pak se ale něco stalo a dodneška nikdo neví, co to bylo. Výsledky jsou ovšem zřetelné. Cage je ochotný kývnout na cokoliv a před kamerou vyvádí absolutní šílenosti. Z natáčení Zeleného sršně ho museli vyhodit, protože své ...

Číst celou recenzi


Trailery a klipy filmu Tokarev

Zatím nevyšel žádný klip.


DVD a Blu-ray filmu Tokarev

Zatím nevyšlo.


Související články

Nenalezeny žádné související články.

© Copyright 2000 – 2017 Všechna práva vyhrazena.