To byl zítra flám

Hot Tub Time Machine

Přispějte na MovieZone

Váš nick na MovieZone:


Proč přispět?        Jiné možnosti plateb

Facebook
Diskuze (1)
Plakát k filmu To byl zítra flám

To byl zítra flám /2010

Režie: Steve Pink

Hrají: John Cusack, Craig Robinson, Rob Corddry, Chevy Chase, Clark Duke

Česká premiéra: 20.5.2010

USA premiéra: 26.3.2010

Na DVD od: nestanoveno

Přidáte-li si film do Budíčku a my k filmu přidáme článek, budeme vás o tom informovat formou e-mailu či zprávou do Vzkazníku. Druh oznámení si můžete zvolit v nastavení vašeho účtu.


Informace o filmu To byl zítra flám

V kostce: "Tři staří kamarádi a jeden zástupce mladší generace se s pomocí vířivkového stroje času propadnou do osmdesátých let. A než se dostanou zpátky do své doby, budou muset zařídit a urovnat ještě hodně věcí. Průměrný příběh sází přespříliš na popkulturní odkazy a občas v něm vázne humor, herecké kvarteto ale dělá, co může. Čistý neurážející průměr. Nic víc. "

Galerie obrázků filmu To byl zítra flám


Recenze filmu To byl zítra flám

Pařba ve Vegas ukázala, že mezi lidmi je zájem o komedie, ve kterých se chlastá, kradou tygři a Mike Tyson tam mlátí lidi. Bylo jen otázkou času, než to někdo zkusí znovu. To byl zítra flám sice ke klasicky chlastačské komedii přidává ještě cestování časem, ale tím se nenechte zmást. Film Steva Pinka je totiž klasickou komedií o tom, jak dva a více lidí někde sedí, povídají si a pokouší se být vtipní. V tomhle případě ale bohužel zase až tak úplně vtipní nejsou. Problémem je totiž zápletka, k...

Číst celou recenzi


Trailery a klipy filmu To byl zítra flám


DVD a Blu-ray filmu To byl zítra flám

Zatím nevyšlo.


Související články

22.3.2017 13:00 Téma: Zasloužíme si kvalitní bitky, když je nepoznáme? Rubrika: Novinky Diskuze: 43 příspěvků
26.2.2017 21:20 Oscaři rozdáni! Triumfoval La La Land, ale jen na chvíli! Rubrika: Novinky Diskuze: 288 příspěvků
24.1.2017 14:45 89. nominace na Oscara Rubrika: Novinky Diskuze: 78 příspěvků
10.1.2017 10:05 Gangsterská rodinná jízda Rubrika: Novinky Diskuze: 0 příspěvků
30.12.2016 15:06 Nejlepší filmy roku 2016 Rubrika: Novinky Diskuze: 75 příspěvků

Na obzoru   (autor: Mr. Hlad)

Přehánět to s alkoholem se nevyplácí. Pařba ve Vegas ukázala, co všechno se může stát, když to člověk s oslavováním trošku přežene. Avšak oproti tomu, s čím se bude muset potýkat banda v Hot Tub Time Machine, je ztráta kamaráda ve Městě hříchu ještě pohoda. Trojice čtyřicátníků a jeden prvotřídní dospívající geek to totiž přeženou s vodkou a red bully a ráno zjistí, že vířivka, kterou mají na zahradě, je přenesla do osmdesátých let. Co tam ale sakra mají dělat a jak se dostanou zpátky do svojí doby? Hot Tub Time Machine nejspíš nebude moc originální komedie, ale její obsazení je hodně zajímavé. John Cusack dokáže zahrát naprosto cokoliv, Craig Robinson se pomalu stává komediální jistotou i v těch nejhorších filmech a Rob Corddry také není žádný suchar. Tahle trojice by mohla dát divákovi hodně důvodů ke smíchu, tak uvidíme, jak ji dokáže režisér solidní komedie Bezva vejška uřídit.
© Copyright 2000 – 2017 Všechna práva vyhrazena.