Přispějte na MovieZone

Váš nick na MovieZone:


Proč přispět?        Jiné možnosti plateb

Facebook
Diskuze (10)
Plakát k filmu T.M.A.

T.M.A. /2009

Režie: Juraj Herz

Hrají: Ivan Franěk, Lenka Krobotová, Michal Dlouhý, Andrej Hryc, Zuzana Kronerová

Česká premiéra: 9.7.2009

USA premiéra: nestanovena

Na DVD od: nestanoveno

Přidáte-li si film do Budíčku a my k filmu přidáme článek, budeme vás o tom informovat formou e-mailu či zprávou do Vzkazníku. Druh oznámení si můžete zvolit v nastavení vašeho účtu.


Informace o filmu T.M.A.

V kostce: "M.a.l.í.ř. M.a.r.e.k. p.ř.i.j.í.ž.d.í. n.a. r.o.d.i.n.n.é. s.í.d.l.o., k.d.e. j.e. t.m.a., d.i.v.n.í. v.e.s.n.i.č.a.n.é., ž.á.d.n.á. a.t.m.o.s.f.é.r.a. a. p.r.a.c.h.m.i.z.e.r.n.é. l.e.k.a.č.k.y.. T.M.A. j.e. f.i.l.m., k.t.e.r.ý. s.e. s.i.c.e. t.v.á.ř.í. j.a.k.o. h.o.r.o.r., a.l.e. h.u.s.í. k.ů.ž.e. v.á.s. p.o.l.e.j.e. n.e.j.v.í.c. p.ř.i. v.z.p.o.m.í.n.c.e. n.a. t.ě.c.h. s.t.o. p.a.d.e.s.á.t. k.o.r.u.n., k.t.e.r.é. j.s.t.e. z.a. t.u.h.l.e. a.m.a.t.é.r.s.k.o.u. h.o.v.a.d.i.n.u. n.e.c.h.a.l.i. n.a. p.o.k.l.a.d.n.ě. "

Galerie obrázků filmu T.M.A.


Recenze filmu T.M.A.

Juraj Herz je klasik českého filmu. To mu nikdo neupírá a ani tahle recenze nehodlá házet špínu na legendárního Spalovače mrtvol nebo dodnes děsivou (ne)pohádku Panna a netvor. Faktem však je, že sebelepší režisér stárne. Někomu se podaří sledovat moderní trendy a přizpůsobovat se jim a pak, například jako Martin Scorsese, dokáže i v důchodcovském věku natočit film, za nějž by se nestyděli ani o čtyřicet let mladší tvůrci. Když však někdo žije ze slávy filmu, jenž spatřil světlo světa před ví...

Číst celou recenzi


Trailery a klipy filmu T.M.A.


DVD a Blu-ray filmu T.M.A.

Zatím nevyšlo.


Související články

Nenalezeny žádné související články.


Na obzoru   (autor: Mr. Hlad)

Dokázali byste vyjmenovat pět českých hororů? Asi stěží. A tři? Možná, když se pořádně zamyslíte. A jeden? Ano, Spalovač mrtvol. Tenhle žánr se u nás nikdy moc velké přízni netěšil a dá se říct, že jediná jeho skutečná režisérská hvězda, je Juraj Herz. Právě jeho Spalovač mrtvol se stal důkazem, že i u nás umíme psychologicky propracované a k smrti napínavé filmy. Od doby, kdy pan Kopfrkingl blbnul v krematoriu, už uběhlo více než čtyřicet let a jeho filmový tvůrce se rozhodl zkusit to letos v hororovém žánru znovu. Dlouho připravovaná Tma je příběhem mladého muže Marka, jenž se rozhodl dát si malou pauzu od svého klasického života a na chvilku se usadit ve starém opuštěném domě, kde strávil dětství se svými rodiči a sestrou. Brzy se ale začne dít něco podivného a zdá se, že dům si dělá s Markovou myslí co chce a ten se tedy rozhodne, přijít všem divným událostem na kloub. K tomu ale bude muset hrabat hodně do minulosti a připravit se na to, že to, co zjistí, nemusí být vůbec pěkné.
© Copyright 2000 – 2017 Všechna práva vyhrazena.