Tintinova dobrodružství

The Adventures of Tintin: Secret of the Unicorn

Přispějte na MovieZone

Váš nick na MovieZone:


Proč přispět?        Jiné možnosti plateb

Facebook
Diskuze (100)
Plakát k filmu Tintinova dobrodružství

Tintinova dobrodružství /2011

Režie: Steven Spielberg

Hrají: Jamie Bell, Daniel Craig, Andy Serkis, Simon Pegg, Nick Frost

Česká premiéra: 27.10.2011

USA premiéra: 21.12.2011

Na DVD od: nestanoveno

Přidáte-li si film do Budíčku a my k filmu přidáme článek, budeme vás o tom informovat formou e-mailu či zprávou do Vzkazníku. Druh oznámení si můžete zvolit v nastavení vašeho účtu.


Informace o filmu Tintinova dobrodružství

V kostce: "Velké a exotické dobrodružství pro kluky, holky, psy, filmové kritiky, geeky, pamětníky, babičky, dědečky, letecké modeláře, počítačové grafiky a jakoukoliv další škatulku. Je to milé, akční, dojemné, roztomilé, chytré i vychytralé. Vlastně je to možná až příliš bez chybičky. Možná někoho naštve právě to. Ale já to nebudu..."

Galerie obrázků filmu Tintinova dobrodružství


Recenze filmu Tintinova dobrodružství

Některé věci nelze říct jen tak na rovinu a proto my, filmoví publicisté, často saháme k metaforám. A protože je dost obtížné vysvětlit, jak může technologické hračičkovství jako Tintin působit staromilsky, tady jednu nabízím: Představte si dnešní komerční Hollywood jako food court v obchodním středisku. Jsou tu slušné restaurace, ale i barevné fast foody, u kterých se můžete tzv. odbýt. Objednáte si něco podle lákavého obrázku, díky glutamátům vám to snad i chutná, ale váš žaludek se o pár m...

Číst celou recenzi


Trailery a klipy filmu Tintinova dobrodružství


DVD a Blu-ray filmu Tintinova dobrodružství

Zatím nevyšlo.


Související články

12.3.2017 11:48 Víkendový výplach #392 o hláškách a Reevesovi Rubrika: Novinky Diskuze: 22 příspěvků
6.3.2017 22:12 Pátý Indy vážně dorazí už za dva roky Rubrika: Novinky Diskuze: 56 příspěvků
1.3.2017 20:00 Jak Nolan pojme Dunkerk? Rubrika: Novinky Diskuze: 23 příspěvků
25.2.2017 21:23 Zlaté maliny: Batman vs. Superman vs. Hillary Rubrika: Novinky Diskuze: 23 příspěvků
9.2.2017 18:30 Nejlepší DVD a Blu-ray: Leden 2017 Rubrika: Novinky Diskuze: 0 příspěvků

Na obzoru   (autor: Mr. Hlad)

Ačkoliv se nám čtyřka Indiana Jonese v redakci nelíbila zdaleka tak, jak jsme doufali, Steven Spielberg pořád natočil i ty tři díly před tím a na ty nedáme dopustit. Další Indy je sice v nedohlednu, ale namísto něho se na nás chystá mladý belgický reportér, jemuž v těle koluje hodně podobná krev. Tintin je comicsová legenda a Spielberg s Peterem Jacksonem se rozhodli konečně ji přenést i na plátna kin. První díl s názvem Secret of the Unicorn bude vyprávět o pátrání po ztraceném pirátském pokladu, o nějž však nemají zájem jen Tintin a jeho přátelé, ale také nebezpeční zločinci. Shodou okolností zrovna tenhle příběh vyšel několikrát i u nás, takže pokud budete dobře pátrat, možná na něj ještě někde narazíte. Spielberg má k dispozici velmi zajímavé obsazení v čele se sympaťákem Bellem, který nahradil odstoupivšího Thomase Sangstera, a navíc čím dál tím populárnější 3D technologii. Takže snad si touhle adaptací napraví reputaci, která se mu malinko pokazila u Indyho.
© Copyright 2000 – 2017 Všechna práva vyhrazena.