Přispějte na MovieZone

Váš nick na MovieZone:


Proč přispět?        Jiné možnosti plateb

Facebook
Diskuze (217)
Plakát k filmu Thor

Thor /2011

Režie: Kenneth Branagh

Hrají: Chris Hemsworth, Anthony Hopkins, Tom Hiddleston, Natalie Portman, Stellan Skarsgard

Česká premiéra: 28.4.2011

USA premiéra: 6.5.2011

Na DVD od: nestanoveno

Přidáte-li si film do Budíčku a my k filmu přidáme článek, budeme vás o tom informovat formou e-mailu či zprávou do Vzkazníku. Druh oznámení si můžete zvolit v nastavení vašeho účtu.


Informace o filmu Thor

V kostce: "Branagh, navigovaný marveláckými pochopy a vlastním instinktem, si rozhodně neudělal ostudu. Na plátně ožívá nejen jeho dlouholetá láska k literární klasice, ale i k thorovskému comicsu. Herci hrají, planety rotují, ocel sviští a hlavy padají, aniž by při tom divák přicházel o humor. Thor je velmi lákavý hybrid a jeho hlavní hrdina, z nějž mírně neotesaný Hemsworth dostal to nejlepší, má teď odvážně našlápnuto daleko za hranice tištěné slávy."

Galerie obrázků filmu Thor


Recenze filmu Thor

Mysleli jste si, že Asgardi jsou takoví malí, šedí mimozemšťani s velkýma hlavičkama? Je na čase přestat koukat na reprízy Stargate SG-1 a vyrazit do kina na Thora. To abyste zjistili, že na Asgardu ve skutečnosti sídlí chlapi jako hora (a ženské jako Milešovka), kteří zvládají cestovat vesmírem pomocí červích děr, ale navzdory znalosti pokročilých technologií pořád jezdí na koních, máchají velkými ocelovými zbraněmi a nosí legrační helmy. Jejich styl se tuzemským vikingům líbil natolik, že h...

Číst celou recenzi


Trailery a klipy filmu Thor


DVD a Blu-ray filmu Thor

Zatím nevyšlo.


Související články

23.3.2017 17:00 Spideyho kámošky jedou sólo Rubrika: Novinky Diskuze: 5 příspěvků
13.3.2017 12:00 MoneyZone: Proč dá Kráska a zvíře miliardu? Rubrika: Novinky Diskuze: 257 příspěvků
8.3.2017 18:00 10 nových fotek ze třetího Thora Rubrika: Novinky Diskuze: 1 příspěvků
3.1.2017 13:00 10 nejočekávanějších filmů roku 2017 Rubrika: Novinky Diskuze: 32 příspěvků
21.12.2016 09:22 Hulkova planeta v kinech Rubrika: Novinky Diskuze: 6 příspěvků

Na obzoru   (autor: Mr. Hlad)

Marvel to rozjíždí ve velkém. Letos se dočkáme druhého Iron Mana, příští rok namísto miliardáře dorazí rovnou severský bůh. Thor je borec, který se umí ohánět kladivem lépe než sebelepší kameník, ale bohužel je to tak trochu arogantní pako. Díky svému chování je totiž vyhnán na zem, aby se podíval, jak vypadá skutečný život smrtelníka, jenž může umřít, musí pracovat a nemá božské schopnosti. Zlý severský bůh Loki se ale rozhodne podívat se na zemi také a bere s sebou pár velmi nebezpečných kamarádů. A jediný, kdo může něco udělat a zachránit lidstvo, je samozřejmě Thor. Režisér Kenneth Branagh se možná na první pohled zdá jako podezřelá volba, ovšem kdo viděl jeho Frankensteina, ten ví, že velké comicsové fantasy by měl bez větších problémů zvládnout. Herecké obsazení je také více než zajímavé a krom napravo zmíněné pětice nás čeká třeba ještě Colm Feore, Rene Russo, Ray Stevenson, Idris Elba a pochopitelně i nějaké to marvelovské cameo. Nebude ale nakonec přeci jenom létající Viking s obřím kladivem na diváky trochu moc?
© Copyright 2000 – 2017 Všechna práva vyhrazena.