The Wolverine

The Wolverine

Přispějte na MovieZone

Váš nick na MovieZone:


Proč přispět?        Jiné možnosti plateb

Facebook
Diskuze (81)
Plakát k filmu The Wolverine

The Wolverine /2013

Režie: James Mangold

Hrají: Hugh Jackman, Will Yun Lee, Hiroyuki Sanada, Tao Okamoto, Brian Tee

Česká premiéra: 25.7.2013

USA premiéra: 26.7.2013

Na DVD od: nestanoveno

Přidáte-li si film do Budíčku a my k filmu přidáme článek, budeme vás o tom informovat formou e-mailu či zprávou do Vzkazníku. Druh oznámení si můžete zvolit v nastavení vašeho účtu.


Informace o filmu The Wolverine

V kostce: "Wolverine se počestnému filmovému zpracování brání jak kříži. Z nekompromisního komiksového řezníka je zmatený muž ze Západu, mlácený východními tradicemi, piklemi a meči. V jiném žánru a jiné éře možná pecka, teď a tady ovšem pouhý průměr, který po marveláckých trumfech nějak hořkne v ústech."

Galerie obrázků filmu The Wolverine


Recenze filmu The Wolverine

Hezky nám mazali nindžovský med kolem huby! James Mangold se na Twitteru i jinde mohl přetrhnout, aby nás zásobil fotkami, myšlenkami a přiznanými inspiracemi od komiksu přes Kurosawu až po japonskou hromadnou dopravu. Byla to snaha nalákat do kina víc Asiatů, nebo prostě jen upřímný pokus dát Rosomákovi odpovídající prostor? Ať už nejoblíbenějšího X-Mena zařízl Mangold nebo studio, jedno je jisté. Skoro všechno, co jsme se o filmu dozvěděli předem, patří do kategorie sliby-chyby. Foxové se o...

Číst celou recenzi


Trailery a klipy filmu The Wolverine

Zatím nevyšel žádný klip.


DVD a Blu-ray filmu The Wolverine

Zatím nevyšlo.


Související články

1.3.2017 14:00 První dojmy: Logan: Wolverine Rubrika: Novinky Diskuze: 16 příspěvků
28.2.2017 12:31 MZ Live #94 už ve středu v 19:30 Rubrika: Novinky Diskuze: 12 příspěvků
9.2.2017 03:00 Téma: 10 herců, kteří by mohli hrát nového Wolverina Rubrika: Novinky Diskuze: 43 příspěvků
3.1.2017 13:00 10 nejočekávanějších filmů roku 2017 Rubrika: Novinky Diskuze: 32 příspěvků
29.12.2016 00:10 GALERIE: Nový plakát Logana Rubrika: Novinky Diskuze: 0 příspěvků

Na obzoru   (autor: Mr. Hlad)

První sólovka Wolverina nedopadla úplně podle našich představ a režisér Gavin Hood se nepředvedl v tom nejlepším světle. Podruhé u nejdrsnějšího comicsového hrdiny tedy nebude a nahradí ho všeuměl James Mangold. Děj The Wolverine by měl navazovat na jedničku a její potitulkovou sekvenci, Logan se octne v Japonsku, kde se pokouší vzpomenout na svou minulost a překonat rekord v množství vypitého alkoholu. Občas se s někým porve, občas se zlije a žije ze dne na den. Pak se ale zamiluje do krásné Mariko, bohužel má smůlu v tom, že její otec je hlavou klanu samurajů a není na nějakého mutanta z druhé strany světa ani trochu zvědavý. Pokud chce Wolverine získat jeho respekt, musí se stát samurajem. A aby toho nebylo málo, bratr Mariko také není zrovna kamarádský a ve vzduchu navíc visí další hrozba. Zkrátka bude potřeba vytáhnout drápy a rozsekat na maděru spoustu lidí. Vedle Hugha Jackmana se objeví především asijští herci, z nichž známější je snad jen veterán Hiroyuki Sanada nebo Will Yun Lee, jenž si zahrál padoucha v Dnes neumírej a objeví se i v novém Rudém úsvitu.

© Copyright 2000 – 2017 Všechna práva vyhrazena.