Řezník

The Tripper

Přispějte na MovieZone

Váš nick na MovieZone:


Proč přispět?        Jiné možnosti plateb

Facebook
Diskuze (0)
Plakát k filmu Řezník

Řezník /2007

Režie: David Arquette

Hrají: Thomas Jane, Jaime King, Balthazar Getty, Courteney Cox, Jason Mewes

Česká premiéra: nestanovena

USA premiéra: 20.4.2007

Na DVD od: 16.6.2008

Přidáte-li si film do Budíčku a my k filmu přidáme článek, budeme vás o tom informovat formou e-mailu či zprávou do Vzkazníku. Druh oznámení si můžete zvolit v nastavení vašeho účtu.


Informace o filmu Řezník

Snad každý herec, když se mu podaří vybudovat si pořádnou pozici, ze které si může klást požadavky, zatouží alespoň jednou zakusit moc, kterou má režisér (= buzerovat všechny okolo a tahat si do karavanu začínající herečky). Většina herců nechce ztratit před publikem tvář a tak se drží nepsaných pravidel, že hercův režijní debut by měl být osobní, lidský a ambiciózní. David Arquette na pravidla kašle. Jeho celovečerní debut bude totiž béčkový horor plný násilí, krve, hlášek a totálně černého humoru. Zkrátka to, co chceme všichni vidět. Nijak originální příběh nás zavede do společnosti bandy kámošů, kteří si v šedesátých letech vyrazili na jeden takový menší rockový koncert. A ne každý se dožil jeho konce, protože krom texaského symbolu jménem Leatherface se v té době toulali po Americe i jiní magoři. Arquettovi se podařilo do svého debutu navzdory „podřadnosti“ žánru ulovit velmi slušnou hereckou sestavu, která, pokud jí to bude klapat, by mohla dát zapomenout na neoriginální zápletku. Arquette má za sebou mimo jiné trojitou hereckou spolupráci s Wesem Cravenem na Vřískotech a parádně ulítlou hororovou záležitost Dravci, takže měl dost času trochu toho od kolegů okoukat. Datum premiéry není zatím stanovené, takže teď musíme jen doufat, že se studia nezaleknou a The Tripper do kin pustí. Béčkových hororů s vraždícími psychopaty je totiž v kinech povážlivě málo a sami si přiznejte, že scéna zasekávání sekyry do hlavy za zpěvu Mamas & Papas má něco do sebe.

Autor: Mr. Hlad


Galerie obrázků filmu Řezník

Galerie je zatím prázdná.


Recenze filmu Řezník

Když se herec rozhodne natočit svůj režisérský debut, většinou si vybere látku, která je seriozní a herecky zajímavá, aby se mohl obsadit do hlavní role a zapsat si do portfolia nějakou tu seriozní postavu (nejlepší jsou životopisy). David Arquette si ale vybral horor. Asi. Zařadit žánrově film The Tripper je totiž docela těžké. Nejde však o postmodernu. U Arquettova debutu zaúřadoval nedostatek talentu. Jednoduchý příběh o bandě hippíků, kteří se rozhodli vyrazit na hudební festival kam...

Číst celou recenzi


Trailery a klipy filmu Řezník

Zatím nevyšel žádný klip.


DVD a Blu-ray filmu Řezník

Zatím nevyšlo.


Související články

11.9.2016 12:20 Víkendový výplach #366 o bitce Batmana a Supermana Rubrika: Novinky Diskuze: 35 příspěvků
30.4.2016 12:00 TZ VIDEO: Sólovka Punishera má zelenou Rubrika: Novinky Diskuze: 0 příspěvků
29.4.2016 16:00 GALERIE: Deadpool paroduje Wolverinea nebo Vetřelce Rubrika: Novinky Diskuze: 0 příspěvků
18.6.2015 16:42 Michael Myers se vrací Rubrika: Novinky Diskuze: 1 příspěvků
10.6.2015 08:00 Marvel našel nového Punishera! Rubrika: Novinky Diskuze: 0 příspěvků
© Copyright 2000 – 2017 Všechna práva vyhrazena.