The Space Between Us

The Space Between Us

Plakát k filmu The Space Between Us

The Space Between Us /2016

Režie: Peter Chelsom

Hrají: Asa Butterfield, Gary Oldman, Britt Robertson, Carla Gugino, BD Wong

Česká premiéra: nestanovena

USA premiéra: nestanovena

Na DVD od: nestanoveno

Přidáte-li si film do Budíčku a my k filmu přidáme článek, budeme vás o tom informovat formou e-mailu či zprávou do Vzkazníku. Druh oznámení si můžete zvolit v nastavení vašeho účtu.

Přispějte na MovieZone

Váš nick na MovieZone:


Proč přispět?        Jiné možnosti plateb

Facebook
Hodnocení redakce:
Hodnocení čtenářů: (20)
Moje hodnocení:

Hodnotit můžete až po přihlášení.

Diskuze (0)

Trailer 3

The Space Between Us: Trailer 3 The Space Between Us: Trailer 3 The Space Between Us: Trailer 3

Těch pár záběrů na Mars a vesmírnou loď vypadá naprosto fantasticky. Jinak je to ale to stejné, co minule. Spoileroidní trailer, který prozrazuje začátek, prostředek i konec filmu. Nechávají si tvůrci do kina nějaký trumf? Mohlo by to být jiskření mezi Britt Robertson a pro mě nepochopitelně obsazovaným Asou Butterfieldem, ale moc tomu nevěřím. Britt je na motorce sice sexy, ale jinak se většinou smutně kouká do monitoru a přemýšlí, do jakého muzea vzít svého milovaného Marťana příště. Do rovnice si přidejte Garyho Oldmana, který si přišel vydělat na nájem, a můžeme klidně uzavřít sázku: Vsadím se s vámi, že film bude koukatelný průměr, který v kinech prodělá majlant.


Hodnocení redakce:
Hodnocení čtenářů: (22)
Moje hodnocení:

Hodnotit můžete až po přihlášení.

Diskuze (8)

Trailer 2

The Space Between Us: Trailer 2 The Space Between Us: Trailer 2 The Space Between Us: Trailer 2

To je panečku rychlost. Elon Musk před pár dny vyrazil světu dech svým plánem na kolonizaci Marsu v blízké budoucnosti a hollywoodská továrna na sny okamžitě zareagovala druhou upoutávkou na nadějnou romantickou sci-fi. Co se změnilo od minule? Fakticky nic a já musím podepsat KarlaR. Předestřený materiál působí zajímavě a vyloženě diváka vybízí k návštěvě multiplexu. Problémem je, že těch trumfů si tvůrci na plátna kin očividně moc neschovávají. Vážně bylo nutné rozjet klasickou kampaň s vyprávěcími trailery? Vážně nebyly nalezeny koule na Nolanovský styl upoutávek, který láká na neviděné? Vážně jsem jediný, kdo si dovede představit 20 lepších trailerových ochutnávek? Takhle nezbývá než závidět divákům, kteří první upoutávku po 30 vteřinách vypnuli.


Hodnocení redakce:
Hodnocení čtenářů: (28)
Moje hodnocení:

Hodnotit můžete až po přihlášení.

Diskuze (11)

Trailer

The Space Between Us: Trailer The Space Between Us: Trailer The Space Between Us: Trailer

The Space Between Us je celkem nadějná sci-fi o klučinovi, který se narodí na Marsu a letí na Zem sbalit Britt Robertson. A to je v ideálním případě všechno, co byste měli vědět před návštěvou kina. Pokud vás bere zápletka, prahnete po hezky vypadající feel-good romanci a nemáte rádi spoilery, rozhodně nekoukejte na trailer. Tříminutová upoutávka totiž prozrazuje mnohem víc, než asi chcete vědět, a není úplně jasné proč. Kdyby se skončilo po minutě a půl, bohatě by to stačilo a nejspíš bych šel na čtyři hvězdy. Místo toho se ale pokračuje dál a dál, až člověka začne trochu štvát, že tenhle film neuvidí naslepo. Snad se tahle žánrová limoška povede. A snad se brzy začnou šířit výrazně kratší proma...


© Copyright 2000 – 2017 Všechna práva vyhrazena.