The Social Network

The Social Network

Přispějte na MovieZone

Váš nick na MovieZone:


Proč přispět?        Jiné možnosti plateb

Facebook
Diskuze (37)
Plakát k filmu The Social Network

The Social Network /2010

Režie: David Fincher

Hrají: Jesse Eisenberg, Justin Timberlake, Brenda Song, Rashida Jones, Joseph Mazello

Česká premiéra: 4.11.2010

USA premiéra: 1.10.2010

Na DVD od: nestanoveno

Přidáte-li si film do Budíčku a my k filmu přidáme článek, budeme vás o tom informovat formou e-mailu či zprávou do Vzkazníku. Druh oznámení si můžete zvolit v nastavení vašeho účtu.


Informace o filmu The Social Network

V kostce: "„[[David Fincher]] a Oscar se stali přáteli“? No, ještě uvidíme. Ale jisté je, že bravurně natočené i zahrané, byť téměř čistě dialogové drama o privilegovaných asociálech, kteří stáli u zrodu nejvýznamnější sociální sítě, se zařadí mezi filmy, které budou i po letech považovány za důležité. "

Galerie obrázků filmu The Social Network


Recenze filmu The Social Network

Když se před časem rozneslo, že perfekcionistický úchyl a režisér Sedmi, Klubu rváčů či Podivuhodného případu Benjamina Buttona David Fincher začíná točit film „o vynálezu Facebooku“, všudypřítomná vrtění hlavami bylo téměř slyšet, jako když vichr brouzdá hájem. A vida, teď tu máme druhého ze žhavých oscarových kandidátů roku, snímek bravurně natočený, adekvátně břitce napsaný i zahraný, a svým způsobem společensky relevatní. Zároveň také trochu studený a odtažitý, ale to v podstatě odpovídá ...

Číst celou recenzi


Trailery a klipy filmu The Social Network


DVD a Blu-ray filmu The Social Network

Zatím nevyšlo.


Související články

18.12.2016 12:35 Víkendový výplach #380 o Rogue One a nadávání Rubrika: Novinky Diskuze: 19 příspěvků
24.8.2016 18:00 100 nejlepších filmů 21. století podle BBC Rubrika: Novinky Diskuze: 82 příspěvků
30.6.2016 19:54 Téma: Chystá se revoluce ve sledování filmů? Rubrika: Novinky Diskuze: 0 příspěvků
30.3.2016 19:00 Nejlepší DVD a Blu-ray: Březen 2016 Rubrika: Novinky Diskuze: 4 příspěvků
28.2.2016 12:30 Víkendový výplach #338 o Batmanovi se Supermanem Rubrika: Novinky Diskuze: 37 příspěvků

Na obzoru   (autor: st39.6)

Asi jste o Facebooku slyšeli i v případě, že jste se v neděli vrátili z dovolené na Marsu. I když před ním sociální sítě jako MySpace existovaly, až Facebooku (na kterém mimochodem najdete většinu naší redakce;) se podařilo stát celosvětovým fenoménem o desítkách milionů uživatelů. A můžete díky němu zůstávat v kontaktu i s lidmi z druhé poloviny zeměkoule (já se třeba ráno dozvěděl, že můj bývalý spolužák - současně žijící v Americe - včera poprvé opil přítelkyni ... k nezaplacení;). Stejně jako za čímkoliv jiným, i za Facebookem stojí dramatický příběh a k překvapení většiny filmového světa se ho ujme David Fincher. The Social Network bude založené na ještě nevydané knižní předloze a vyprávět má o zakladatelích. O tom, jaké problémy pro ně přísun miliard dolarů později znamenaly. Mark Zuckerberg se totiž díky Facebooku stal nejmladším miliardářem a ačkoliv se to zdá jako příběh snů, znamenalo to pro něj spíš hromadu problémů. Zhmotní se i díky slibnému hereckému ansámblu.
© Copyright 2000 – 2017 Všechna práva vyhrazena.