The Nines

The Nines

Přispějte na MovieZone

Váš nick na MovieZone:


Proč přispět?        Jiné možnosti plateb

Facebook
Diskuze (10)
Plakát k filmu The Nines

The Nines /2007

Režie: John August

Hrají: Ryan Reynolds, Hope Davis, Melissa McCarthy,

Česká premiéra: nestanovena

USA premiéra: 31.8.2007

Na DVD od: nestanoveno

Přidáte-li si film do Budíčku a my k filmu přidáme článek, budeme vás o tom informovat formou e-mailu či zprávou do Vzkazníku. Druh oznámení si můžete zvolit v nastavení vašeho účtu.


Informace o filmu The Nines

V kostce: "Ryan Reynolds se ve třech zdánlivě nepropojených příbězích pokouší zjistit, co se to vlastně okolo něj děje. A je velmi zábavné to sledovat. Zajímavá režie, inteligentní scénář, skvělé herecké výkony a nejistota až do konce. The Nines je film, který určitě nesedne každému, ale rozhodně stojí za to si ho vyzkoušet. "

Galerie obrázků filmu The Nines


Recenze filmu The Nines

Dá se říct, že když si člověk chce pustit film, vždycky tak nějak ví, do čeho jde. Může odhadnout žánr, otypovat si předem atmosféru a v podstatě se na sledování připravit. U The Nines to je ale trochu problém. Novinka Ryana Reynoldse totiž z trailerů působila jako zajímavý žánrový mix, ale nic konkrétního nenaznačila. A bohužel nepomohly ani reakce lidí, kteří film už viděli. The Nines zkrátka doprovází aura filmu, který je skvělý, ale natolik divný, že se prakticky nedá popsat, aniž by se v...

Číst celou recenzi


Trailery a klipy filmu The Nines


DVD a Blu-ray filmu The Nines

Zatím nevyšlo.


Související články

Nenalezeny žádné související články.


Na obzoru   (autor: st39.6)

Tři příběhy, tři hlavní hrdinové, jeden protagonista a někde mezi tím tajemné devítky. Problémový herec v příběhu "The Prisoner" je odsouzen k domácímu vězení, přičemž jediní, kdo ho zpravují o dění ve světě jsou podivínští sousedi. Zanedlouho se v bytě začnou dít velmi zvláštní věci, které Reynoldsova hrdinu vedou k domněnce, že si s jeho životem někdo pohrává. "Reality television", stejný herec, jiná postava. Půlhodinový pohled pod pokličku tvorby reality show, jejíž pilot je právě v postprodukci. A nakonec "Knowing". Uznávaný tvůrce videoher se ztrácí se svou ženou a dcerkou v lese, přičemž mladý potomek odhaluje informace, jež rodinu vedou k těžkým a nevyhnutelným volbám. Společně by tyto tři příběhy měly vytvořit kompaktní narativní útvar, který zkoumá vztahy mezi autorem a jeho fiktivními charaktery, mezi hercem a jeho postavou a mezi tvůrcem a výtvorem. A někde mezi tím, jak už bylo řečeno, jsou hlavním pojítkem devítky. Tohle všechno si John August od svého filmu slibuje a věří si natolik, že si Devítky jak napsal, tak zrežíroval. Už podle synopsí je vidět, že má příběh do puntíku promyšlený a jako scénáristovi Burtonovek mu není třeba nevěřit. Ovšem jak se s tím popere za kamerou, toť otázka za všechny devítky ... eh, pardon, prachy.

© Copyright 2000 – 2017 Všechna práva vyhrazena.