The Immigrant

The Immigrant

Přispějte na MovieZone

Váš nick na MovieZone:


Proč přispět?        Jiné možnosti plateb

Facebook
Diskuze (1)
Plakát k filmu The Immigrant

The Immigrant /2013

Režie: James Gray

Hrají: Jeremy Renner, Marion Cotillard, Joaquin Phoenix, Dagmara Dominczyk, Antoni Corone

Česká premiéra: nestanovena

USA premiéra: nestanovena

Na DVD od: nestanoveno

Přidáte-li si film do Budíčku a my k filmu přidáme článek, budeme vás o tom informovat formou e-mailu či zprávou do Vzkazníku. Druh oznámení si můžete zvolit v nastavení vašeho účtu.


Informace o filmu The Immigrant

James Gray je režisér, který zůstává mimo hledáček většiny filmových diváků, ale jeho retro kriminálka Noc patří nám nebo drsné romantické drama Milenci rozhodně byly pozoruhodné filmy. A Nightingale by se k nim mohl s trochou štěstí zařadit. Půjde o romantické drama, jehož hrdinkou bude imigrantka Sonya, která se v roce 1920 vydává z Polska do Ameriky, aby se tu starala o nemocnou sestru. Její milenec Bruno ji však nutí k prostituci a zdá se, že vysněný život za mořem nebude zdaleka tak hezký, jak si představovala. Její jedinou nadějí na vysvobození se stává Orlando, který se živí jako kouzelník. Dokáže ji ale dostat z Brunových spárů a pomoci jí k lepšímu životu? Herecké obsazení je lahůdkové, tak snad James Gray potvrdí i své režisérské kvality.

Autor: Mr. Hlad


Galerie obrázků filmu The Immigrant


Recenze filmu The Immigrant

Hvězdně obsazený retro film, který sklízel solidní ohlasy na loňském festivalu v Cannes, a přesto po uvedení v amerických kinech téměř nikoho nezajímal? Ani Joaquin Phoenix, Marion Cotillard a Jeremy Renner nezajistili větší diváckou pozornost. Šlo tedy o nafouknutou bublinu v režii zkušeného Jamese Graye? Vůbec ne, jen tento retrovýlet vyžaduje větší trpělivost. Pamatujete si na úvod Kmotra 2? Na příjezd mladého imigranta Vita Corleoneho do New Yorku, konkrétně na Ellis Island, kde se podro...

Číst celou recenzi


Trailery a klipy filmu The Immigrant

Zatím nevyšel žádný klip.


DVD a Blu-ray filmu The Immigrant

Zatím nevyšlo.


Související články

18.12.2011 13:00 Víkendový výplach #119 o Batmanovi a Clintovi Rubrika: Novinky Diskuze: 36 příspěvků
© Copyright 2000 – 2017 Všechna práva vyhrazena.