The Hire

The Hire

V.I.M.
Přispějte na MovieZone

Váš nick na MovieZone:


Proč přispět?        Jiné možnosti plateb

Facebook
Diskuze (0)
Plakát k filmu The Hire

The Hire /2001

Režie: různí režiséři

Hrají: Clive Owen, Don Cheadle, Madonna, James Brown, Gary Oldman

Česká premiéra: nestanovena

USA premiéra: nestanovena

Na DVD od: nestanoveno

Přidáte-li si film do Budíčku a my k filmu přidáme článek, budeme vás o tom informovat formou e-mailu či zprávou do Vzkazníku. Druh oznámení si můžete zvolit v nastavení vašeho účtu.


Informace o filmu The Hire

Velké korporace jsou občas fajn. Třeba když rozdávají balónky nebo dárkové poukázky. Čas od času se ale rozhodnou, že by nebylo marné utopit pár milionů v nějaké fajnové reklamní kampani. A když už utrácet, tak ve velkém stylu. Ještě než Baz Luhrmann prošustroval pět milionů na Chanel No. 5 a ještě než se Jason Statham začal živit kurýrováním, odklepnuli si němečtí sousedi z BMW minisérii jménem The Hire. Cílem bylo sehnat ty nejlepší režiséry z celého světa a nechat je natočit za velkorysé peníze desetiminutovou reklamu s nějakým tím bavorákem v hlavní roli. A k autu samozřejmě potřebujete řidiče. Stačilo lusknout prsty a zjevil se Clive Owen, tehdy ještě neznámý Brit, kterému to však za volantem slušelo natolik, že ho dneska zbožňují miliony fanoušků na celém světě. Člověku se ani nechce věřit, že k téhle týmovce došlo už před pěti lety. Výsledkem byli nadšeni všichni - vedení automobilky mělo reklamní DVDčka pro své partnery, režiséři si přišli na slušné peníze a všichni ostatní dostali krátké film na které se nezapomíná.

The Hire je výjimečný jak ve světě reklamy, tak ve světě filmu. K podobným kooperacím dochází maximálně jednou za deset let a to je velká škoda. Pokud vám to z nějakého důvodu uniklo, nebo snad máte averzi k západoněmeckým přibližovadlům, zkuste si přečíst následující řádky a třeba si to rozmyslíme. Dnes uplynul přesně jeden rok od založení V.I.M. rubriky. Rozhodli jsme se proto pojmout dnešní titul trochu netradičně - mozaiková struktura The Hire k tomu přímo vybízí a je to titul pro který máme slabost všichni. Proto dnes zazní hlasy nás všech. Každý si vybral kraťas jeho srdci nejbližší a napsal o něm pár řádek. Nenechte se však zmýlit, celkem jich existuje osm. V našem výběru se nedostalo na Hostage od Johna Woo a Powder Keg od Alejandra Gonzáleze Iñárritua. Ale teď už neváhejte, zařaďte spolu s námi jedničku a jedem. Vstříc dalšímu ročníku V.I.M.

Autor: imf


Galerie obrázků filmu The Hire

Galerie je zatím prázdná.


Recenze filmu The Hire

Zatím nevyšla recenze filmu.


Trailery a klipy filmu The Hire

Zatím nevyšel žádný trailer.

Zatím nevyšel žádný klip.


DVD a Blu-ray filmu The Hire

Zatím nevyšlo.


Související články

1.9.2015 13:12 Narkomafie proti nejlepším bodyguardům Rubrika: Novinky Diskuze: 2 příspěvků
18.9.2014 16:55 Ang Lee a skutečná tvář války Rubrika: Novinky Diskuze: 1 příspěvků
28.8.2012 14:40 The Rock jako profesionální drsňák? Rubrika: Novinky Diskuze: 9 příspěvků
20.8.2008 00:35 Další Rychle a zběsile? Rubrika: Novinky Diskuze: 7 příspěvků
2.8.2006 17:10 Hans Zimmer a spol. Rubrika: Novinky Diskuze: 16 příspěvků
© Copyright 2000 – 2017 Všechna práva vyhrazena.