The Colony

The Colony

Přispějte na MovieZone

Váš nick na MovieZone:


Proč přispět?        Jiné možnosti plateb

Facebook
Diskuze (0)
Plakát k filmu The Colony

The Colony /2013

Režie: Jeff Renfroe

Hrají: Laurence Fishburne, Kevin Zegers, Bill Paxton, Charlotte Sullivan, John Tench

Česká premiéra: nestanovena

USA premiéra: nestanovena

Na DVD od: nestanoveno

Přidáte-li si film do Budíčku a my k filmu přidáme článek, budeme vás o tom informovat formou e-mailu či zprávou do Vzkazníku. Druh oznámení si můžete zvolit v nastavení vašeho účtu.


Informace o filmu The Colony

Podle tvůrců sci-fi thrilleru The Colony nebude budoucnost zrovna veselá. Země je neobyvatelná, protože začala nová doba ledová a zbytky lidstva se musí, pokud chtějí přežít, uchýlit hluboko pod zem. Není to zrovna ideální místo pro zbytky civilizace, ale vybírat si bohužel moc nejde. Naneštěstí ale dobou ledovou problémy teprve začínají, protože skupina hrdinu zahrabaná hluboko v zemi zjistí, že se budou muset poprat s něčím daleko horším. A člověka to nepřipomíná ani v nejmenším. Zápletka The Colony je hodně béčková, ale Laurence Fishburne a Bill Paxton by si měli bez problémů odehrát svůj standard. Doufejme, že se sebe pořádný výkon dostane i neznámý režisér.

Autor: Mr. Hlad


Galerie obrázků filmu The Colony


Recenze filmu The Colony

The Colony je druhá liga, to bylo jasné už od trailerů, které sice nebyly úplně špatné, ale rozhodně se jim nedařilo utajit fakt, že tohle sci-fi mělo výrazně nižší rozpočet, než by bylo třeba a patří spíš do televize. Ale peníze nejsou všechno, jak už jsme se mnohokrát přesvědčili. Na druhou stranu když máte k dispozici okoukanou zápletku, nudné postavy a k ruce knihu „1000 klišé žánru sci-fi“, tak z toho nářezovou podívanou nejspíš neuděláte, i kdyby na to závisel život vašich dětí. The Col...

Číst celou recenzi


Trailery a klipy filmu The Colony

Zatím nevyšel žádný klip.


DVD a Blu-ray filmu The Colony

Zatím nevyšlo.


Související články

22.1.2016 09:15 TZ Recenze scifárny Colony Rubrika: Novinky Diskuze: 0 příspěvků
24.5.2010 12:31 Konec světa se blíží Rubrika: Novinky Diskuze: 2 příspěvků
© Copyright 2000 – 2017 Všechna práva vyhrazena.