Přispějte na MovieZone

Váš nick na MovieZone:


Proč přispět?        Jiné možnosti plateb

Facebook
Diskuze (5)
Plakát k filmu The Box

The Box /2009

Režie: Richard Kelly

Hrají: Cameron Diaz, James Marsden, Frank Langella, James Rebhorn, Gillian Jacobs

Česká premiéra: 4.2.2010

USA premiéra: 6.11.2009

Na DVD od: nestanoveno

Přidáte-li si film do Budíčku a my k filmu přidáme článek, budeme vás o tom informovat formou e-mailu či zprávou do Vzkazníku. Druh oznámení si můžete zvolit v nastavení vašeho účtu.


Informace o filmu The Box

Richard Kelly sice se Southland Tales díru do světa neudělal, ale když člověk natočí film jako Donnie Darko, má do konce života vystaráno. Teď to ale vypadá, že by se Kelly rád podepsal pod nějaký divácky přístupnější a normálnější film. The Box je příběhem mladého manželského páru Normy a Arthura, kteří jednoho dne obdrží jako dárek podivnou dřevěnou krabici. A brzy je navíc navštíví záhadný cizinec, jenž jim suše oznámí, že pokud na krabici zmáčknou tlačítko, okamžitě získají milion dolarů. A někdo zemře. Někdo, koho nikdy v životě neviděli a na kom jim ani trochu nezáleží. Norma a Arthur najednou zjišťují, že stojí před hodně těžkým dilematem. Stojí za to zbohatnout, když kvůli vám někdo zemře? I když je to člověk, který vás nemusí ani trochu zajímat? Scénář je adaptací krátké povídky Richarda Mathesona (napsal i předlohu k Já, legenda) a rozhodně zní zajímavě. Richard Kelly je dobrý režisér a osobně si myslím, že „obyčejný film“ by měl natočit bez větších problémů. Otázka ale je, jak se s rolí drsným dilematem zkoušené hrdinky vypořádá Cameron Diaz. Kombinace blonďaté herečky a kultovního režiséra je v tomhle případě možná trochu riskantní. Tak uvidíme.

Autor: Mr. Hlad


Galerie obrázků filmu The Box


Recenze filmu The Box

Richard Kelly je podivín. Takový ten týpek, co od něj opisujete úkoly, ale pod stan byste s ním nejeli ani za milion. Bůhví, co se mu honí hlavou, že? S jeho filmy je to podobné - lze v nich najít zalíbení i intelektuální výzvu, ale těžko se chválí, pokud se k nim vůbec někdo hlásí. To je přesně příklad Southland Tales, které se půlce lidí nezřízeně líbilo (protože byli ještě pořád v rauši z Donnieho Darka) a druhá ho odepsala jako největší autorskou křeč poslední pětiletky. Těžko říct, která...

Číst celou recenzi


Trailery a klipy filmu The Box


DVD a Blu-ray filmu The Box

Zatím nevyšlo.


Související články

Nenalezeny žádné související články.

© Copyright 2000 – 2017 Všechna práva vyhrazena.