The Blitz

The Blitz

Přispějte na MovieZone

Váš nick na MovieZone:


Proč přispět?        Jiné možnosti plateb

Facebook
Diskuze (4)
Plakát k filmu The Blitz

The Blitz /2010

Režie: Elliott Lester

Hrají: Jason Statham, Paddy Considine, David Morrisey, Aidan Gillen, Luke Evans

Česká premiéra: nestanovena

USA premiéra: nestanovena

Na DVD od: nestanoveno

Přidáte-li si film do Budíčku a my k filmu přidáme článek, budeme vás o tom informovat formou e-mailu či zprávou do Vzkazníku. Druh oznámení si můžete zvolit v nastavení vašeho účtu.


Informace o filmu The Blitz

V kostce: "Problémem kriminálky podle románu úspěšného Kena Bruena je sám Statham, který prostě opět hraje Stathama. Dějově rozvětvený příběh o pátrání po vrahovi policajtů potřeboval něco víc. Naštěstí je tu alespoň zajímavý padouch, nekompromisní násilí a rychlé tempo."

Galerie obrázků filmu The Blitz

Galerie je zatím prázdná.


Recenze filmu The Blitz

Je definitivně přestathamováno. Ten pocit nepramení ani tak z toho, že by britský plešoun až tak chrlil – čtyři filmy ročně, pche, nad tím Seagal výsměšně třese špeky. Problém je, že Jason už zhruba od prvního Kurýra hraje pořád jednu a tu samou postavu. Je úplně jedno, jestli láme hnáty na francouzské riviéře, v laciných fantasy dekoracích či v nejmenované jihoamerické zemi. Pokaždé je to ten samý chlápek. Máme ho rádi, protože jako jediný akční hrdina neuhýbá ke komediím a rodinným filmům (...

Číst celou recenzi


Trailery a klipy filmu The Blitz

Zatím nevyšel žádný klip.


DVD a Blu-ray filmu The Blitz

Zatím nevyšlo.


Související články

27.8.2014 09:00 První fotka: Keanu Reeves zpět v akci Rubrika: Novinky Diskuze: 0 příspěvků
14.7.2009 10:52 Jason Statham vs. sériový vrah Rubrika: Novinky Diskuze: 4 příspěvků
29.11.2007 22:43 Nezávisláci na tahu Rubrika: Novinky Diskuze: 11 příspěvků

Na obzoru   (autor: Mr. Hlad)

Pro Jasona Stathama jsou doménou akční filmy, ale v Podfucku nebo Sbal prachy a vypadni ukázal, že se neztratí ani v černých komediích a Čistá práce zase naznačila, že zlodějské filmy by také měl zvládnout. Teď zkouší detektivku. Britská kriminálka s názvem Blitz bude vyprávět o jednom policejním oddělení, jehož členové musí vyřešit jeden velmi nepříjemný případ. Případ, který se týká jich samotných. Ve městě se totiž objevil vrah, jenž touží po publicitě a snaží se jí získat tím, že likviduje policejní důstojníky. Naštěstí má britská policie k dispozici drsňáky, kteří si umí s podobnými parchanty poradit. Elliott Lester dokázal do svého druhého filmu sehnat dost zajímavé obsazení. Paddy Considine a David Morrisey nejsou žádné velké hvězdy, ale své práci rozumí. Teď jde o to, jestli Lester točí film, kde bude Statham hrát a pátrat nebo kopat britské gangstery do ksichtu. Bereme obojí.
© Copyright 2000 – 2017 Všechna práva vyhrazena.