Temné stíny

Dark Shadows

Přispějte na MovieZone

Váš nick na MovieZone:


Proč přispět?        Jiné možnosti plateb

Facebook
Diskuze (5)
Plakát k filmu Temné stíny

Temné stíny /2012

Režie: Tim Burton

Hrají: Johnny Depp, Chloe Grace Moretz, Helena Bonham Carter, Eva Green, Michelle Pfeiffer

Česká premiéra: 10.5.2012

USA premiéra: 11.5.2012

Na DVD od: 26.9.2012

Přidáte-li si film do Budíčku a my k filmu přidáme článek, budeme vás o tom informovat formou e-mailu či zprávou do Vzkazníku. Druh oznámení si můžete zvolit v nastavení vašeho účtu.


Informace o filmu Temné stíny

V kostce: "Prokletý šlechtic Barnabas se po dvou stovkách let dere z rakve a znovu usedá v čele Collinsovic rodiny. Proti němu je ale nejen svůdná (a nešťastně zamilovaná) čarodějka s postavou Evy Green, ale i moderní doba. Líbivě retrostylizovaná hororová fantasy komedie pracuje se spoustou typických Burtonových propriet, tentokrát ale bez hlubšího smyslu a trvalejší chuti. Trochu prázdná, leč profesionálně odkroucená oddychovka. "

Galerie obrázků filmu Temné stíny


Recenze filmu Temné stíny

Měli jsme ho rádi. A milovali jsme jeho filmy. On nás ale postupně poztrácel. „Věčně svůj“ Tim Burton se dlouho opakoval, a když zkusil něco jiného, buď se spálil kasovně, anebo si nazlobil své ortodoxní příznivce. Jenže když se nechal najmout pro disneyovskou Alenku v říši divů, byla z toho miliarda dolarů a s tím i jistota, že věčně rozčepýřený chlapec si bude smět až do smrti točit cokoliv se mu zlíbí. Kdo si však myslel, že Burton statutu hitmakera využije opravdu odvážně a kousne do nejt...

Číst celou recenzi


Trailery a klipy filmu Temné stíny


DVD a Blu-ray filmu Temné stíny

Zatím nevyšlo.


Související články

22.2.2017 09:30 Kdo natočí nové X-Meny? Rubrika: Novinky Diskuze: 19 příspěvků
17.1.2017 13:00 Festival krátkých filmů zase v Praze. Co čekat? Rubrika: Novinky Diskuze: 0 příspěvků
23.12.2016 11:00 Po Příchozích do vesmíru Rubrika: Novinky Diskuze: 10 příspěvků
16.12.2016 10:34 Alternativní vesmíry od tvůrce Dne nezávislosti? Rubrika: Novinky Diskuze: 1 příspěvků
7.12.2016 14:45 FilmAsia už po dvanácté: Na co byste měli zajít? Rubrika: Novinky Diskuze: 5 příspěvků

Na obzoru   (autor: Mr. Hlad)

[[Tim Burton]] bude nejspíš až do smrti točit přesně takové filmy, jaké dělá posledních asi patnáct let. Když už to po Sweeney Toddovi vypadalo, že o burtonovskou temnotu přestává být zájem, natočil režisér Alenku v říši divů, díky jejímž miliardovým tržbám si předplatil místo v Hollywoodu do konce života. A nejspíš bude zase točit "hravé, temné a burtonovské filmy." Alespoň Dark Shadows to naznačuje docela zřetelně. Půjde o adaptaci stejnojmenného seriálu, jejímž hlavním hrdinou bude Barnabase Collins. Sto let starý upír, který cestuje po světě a potkává bytosti, o nichž obyčejně jen čteme v knížkách. Soužití s duchy, vlkodlaky a čarodějnicemi ale není žádná sranda ani pro upíra. Burton má s sebou jako vždycky [[Johnny Depp|Johnnyho Deppa]] i svou manželku [[Helena Bonham Carter|Helenu Bonham Carter]], ale k nim se přidají například i Michelle Pfeiffer, Eva Green, Chloe Moretz, Jackie Earl Haley, Johnny Lee Miller nebo Christopher Lee. Fandové Burtona by se měli začít těšit.

© Copyright 2000 – 2017 Všechna práva vyhrazena.