Temná krajina

Dark Country

Přispějte na MovieZone

Váš nick na MovieZone:


Proč přispět?        Jiné možnosti plateb

Facebook
Diskuze (1)
Plakát k filmu Temná krajina

Temná krajina /2009

Režie: Thomas Jane

Hrají: Thomas Jane, Ron Perlman, Lauren German, Chris Browning, Aynn Kirby

Česká premiéra: 27.1.2011

USA premiéra: nestanovena

Na DVD od: nestanoveno

Přidáte-li si film do Budíčku a my k filmu přidáme článek, budeme vás o tom informovat formou e-mailu či zprávou do Vzkazníku. Druh oznámení si můžete zvolit v nastavení vašeho účtu.


Informace o filmu Temná krajina

Thomas Jane už se pár let snaží dostat mezi herce, jejichž obličej na plakátu k filmu je zárukou drsné nebo akční podívané. Zatím mu to vychází tak na půl a i když jsem ho já osobně po Katovi zatracoval, v poslední době se mu docela daří. Dark Country mu v jeho herecké kariéře asi moc nepomůže, ale to mu nejspíš vůbec nevadí. Jane se totiž rozhodl tenhle film i zrežírovat. Skromný rozpočet pět milionů dolarů naznačuje, že půjde spíše o menší film, ale i tak by to mohlo být poměrně zajímavé. Příběh bude vyprávět o mladém manželském páru, který si vyrazil na líbánky do Las Vegas. Město hazardu a risk zlikvidování rodinného rozpočtu se ale začne jevit jako těžká pohoda v okamžiku, kdy hrdinové stojí před situací, jakou si nedokázali představit ani v těch nejhorších snech. Ono když člověk uprostřed pouště najde mrtvolu, není to žádná sranda. A bude to mnohem horší, protože lidé, kteří jsou za onu mrtvolu zodpovědní, ještě zdaleka neřekli svoje poslední slovo. Dark Country sice nevypadá bůhvíjak originálně, ale vedle režírující herecké hvězdy se tu objeví i Ron Perlman, který svou pozici jednoho z největších borců na světě rozhodně obhajovat nemusí. Našim kinům se Dark Country sice nejspíš vyhne, ale na DVD by se film objevit mohl.

Autor: Mr. Hlad


Galerie obrázků filmu Temná krajina


Recenze filmu Temná krajina

Kariéra téměř každého herce se někdy dostane do bodu, kdy si myslí, že režiséři jsou blbci, co nenechají jeho talent vyniknout. A často to skončí tak, že se herecké hvězdy přesunou za kameru a natočí si něco čistě pro sebe. Většinou nejde o filmy, které by se zapisovaly do encyklopedií nejdůležitějších kulturních děl všech dob, ale občas se stane, jako třeba nedávno v případě Bena Afflecka, že to hercům za kamerou sedne překvapivě hodně. Thomas Jane bohužel ten případ není. Jeden z nejsnaživě...

Číst celou recenzi


Trailery a klipy filmu Temná krajina

Zatím nevyšel žádný klip.


DVD a Blu-ray filmu Temná krajina

Zatím nevyšlo.


Související články

22.2.2017 09:30 Kdo natočí nové X-Meny? Rubrika: Novinky Diskuze: 9 příspěvků
13.2.2017 15:00 NEJ roku 2016: Vaše volba Rubrika: Novinky Diskuze: 14 příspěvků
16.12.2016 10:34 Alternativní vesmíry od tvůrce Dne nezávislosti? Rubrika: Novinky Diskuze: 1 příspěvků
14.12.2016 20:00 TZ recenze: Nahláškovaný Vyšehrad Rubrika: Novinky Diskuze: 0 příspěvků
9.10.2016 12:25 Víkendový výplach #370 o Star Wars a magii Rubrika: Novinky Diskuze: 29 příspěvků
© Copyright 2000 – 2017 Všechna práva vyhrazena.