Přispějte na MovieZone

Váš nick na MovieZone:


Proč přispět?        Jiné možnosti plateb

Facebook
Diskuze (27)
Plakát k filmu Tekken

Tekken /2009

Režie: Dwight H. Little

Hrají: Jon Foo, Ian Anthony Dale, Luke Goss, Cary-Hiroyuki Tagawa, Gary Daniels

Česká premiéra: nestanovena

USA premiéra: nestanovena

Na DVD od: 22.11.2010

Přidáte-li si film do Budíčku a my k filmu přidáme článek, budeme vás o tom informovat formou e-mailu či zprávou do Vzkazníku. Druh oznámení si můžete zvolit v nastavení vašeho účtu.


Informace o filmu Tekken

V kostce: "Adaptace proslulé videoherní mlátičky dobře nedopadla. Co nezpackal nezkušený režisér a zoufalí scenáristé, to zvládnul hyperaktivní střihač. Sem tam vykoukne světélko naděje, ale někdo mu vždycky hodně rychle nakope diody a pošle ho na hanbu. Jistá prohra i pro ty, co tomu CHTĚLI fandit."

Galerie obrázků filmu Tekken


Recenze filmu Tekken

Není těžké odhadnout předem, jak projekty á la Tekken skončí. Druhořadý režisér plný nadšení, obsazení složené z nehrajících bojovníků a nebojovných herců, rozpočet, ze kterého by James Cameron neupletl ani dialogovou scénu odehrávající se v koupelně, a "upřímná snaha o převedení herního konceptu na stříbrné plátno". Ať si Dwight H. Little říká co chce, tohle prostě zavání průšvihem od první fotky Caryho H. Tagawy s falešnými licousy ve stylu císařpána Františka Josefa. Výsledek ale kulhá jin...

Číst celou recenzi


Trailery a klipy filmu Tekken

Zatím nevyšel žádný klip.


DVD a Blu-ray filmu Tekken

Zatím nevyšlo.


Související články

19.8.2010 15:49 Téma: Galerie béčkového zla Rubrika: Novinky Diskuze: 31 příspěvků
26.1.2010 14:57 Mortal Kombat v novém? Rubrika: Novinky Diskuze: 23 příspěvků
2.3.2009 03:43 Jonasové i Street Fighter zklamali Rubrika: Novinky Diskuze: 136 příspěvků
18.12.2008 21:09 Král mlátiček přichází Rubrika: Novinky Diskuze: 10 příspěvků
15.1.2008 01:17 Vader se vrací! Rubrika: Novinky Diskuze: 82 příspěvků

Na obzoru   (autor: Mr. Hlad)

Adaptace počítačových her se stále ještě nedokázaly prosadit na filmovém trhu. Zatímco comicsová konkurence vesele vydělává a příštích pár let se jí nezbavíme, u her všechno zůstalo na mrtvém bodě. Uwe Boll točí stále stejné srágory, ostatní režiséři také žádné zázraky nepředvádí a my teď můžeme jen toužebně očekávat, jak dopadne Prince of Persia nebo Bioshock. A tajně doufat, že se povede Tekken. Adaptace legendární bojovky se chystala už dlouho, ale teprve nedávno se konečně začalo něco dít. Příběh nás zavede na turnaj o krále železné pěsti, kde se setkají ti nejlepší a nejnebezpečnější bojovníci na světě. Každý má svůj důvod k tomu vyhrát, ale brzy všichni zjišťují, že mají víc společného, než si mysleli. Zkrátka je tu ten nejjednodušší příběh, který bude fungovat jen jako pojítko mezi jednotlivými souboji. Za kameru zasedl Dwight H. Little (Muž s cejchem smrti, Rychlý jako blesk) a sehnal si sice nehvězdné, ale poměrně zajímavé obsazení. Legendární béčkař Cary-Hiroyuki Tagawa, mladý šikula John Foo a záporák z druhého Bladea ale asi nebudou stačit na to, aby se do kin přihrnuly davy. Choreografii by měl mít na starost Francouz Cyril Raffaelli, který se rozhodně ohánět umí. Tak uvidíme, jak to nakonec dopadne. Zatím to ale na žádný zázrak nevypadá.

© Copyright 2000 – 2017 Všechna práva vyhrazena.