Přispějte na MovieZone

Váš nick na MovieZone:


Proč přispět?        Jiné možnosti plateb

Facebook
Diskuze (12)
Plakát k filmu Taxi 4

Taxi 4 /2007

Režie: Gerard Krawczyk

Hrají: Samy Naceri, Frederic Diefenthal, Bernard Farcy, Emma Sjoberg

Česká premiéra: 12.4.2007

USA premiéra: nestanovena

Na DVD od: nestanoveno

Přidáte-li si film do Budíčku a my k filmu přidáme článek, budeme vás o tom informovat formou e-mailu či zprávou do Vzkazníku. Druh oznámení si můžete zvolit v nastavení vašeho účtu.


Informace o filmu Taxi 4

Staří známí se vracejí... Luc Besson nemohl koukat na to, co Američani provedli s jeho Taxi a tak se rozhodl, že jestli superrychlý taxík vydechne naposled, nebude to prostřednictvím unylého hollywoodského remaku. A Peugeot navíc vyrobil novou modelovou řadu a potřebuje jí trochu zpropagovat. Spojíme tedy příjemné s užitečným a znovu se vydáme do Marseilles, kde se na první pohled nic nezměnilo. Šéf policie má neustále sklony k velkolepému plánování, Emilovi narostla bujná kštice a Daniel se pořád prohání po ulicích, s ručičkou tachometru za rohem. Jeho nový Peugeot možná nevypadá tak atleticky jako předchozí verze (407 je tak nějak "nafouknutá"), ale na afroamerickou mafii s vytuněnými Range Rovery by to mělo stačit. Ve francouzských uličkách se ostatně bude SUVčkům hodně obtížně zdrhat před bílým přízrakem. A ve hře podle všeho budou i nějaké ty fotbalové míče. Z prvního teaseru se ale příliš vyčíst nedá a moje francouzština je dost chabá. Musíte se tak prozatím spokojit s hřejivým pocitem, že Taxi se vrací. Sice s Gérardem Krawczykem na postu režiséra, ale musíme holt doufat, že výsledek bude mít blíž k Wasabi než k remaku Fanfána Tulipána. Premiéra v českých kinech už na jaře!

Autor: imf


Galerie obrázků filmu Taxi 4

Galerie je zatím prázdná.


Recenze filmu Taxi 4

Šlápni na plyn nebo ti šlápnu na krk! Tak tohle jsem na projekci řval směrem k Gérardu Krawczykovi, v mých očích Zdeňku Troškovi francouzské kinematografie. Samozřejmě jsem řval potichu, protože kolega Jaroš na pravoboku a kolega Rejžek na levoboku by na mě mohli koukat skrz prsty. :) Bylo to marné, protože ani Luc Besson se při ždímání celovečerních reklam automobilky Peugeot nehodlal předřít. Alespoň že má Krawczyk ve filmografii Wasabi s Jeanem Renem, nemusím ho zatratit úplně, i když bych...

Číst celou recenzi


Trailery a klipy filmu Taxi 4

Zatím nevyšel žádný trailer.


DVD a Blu-ray filmu Taxi 4

Zatím nevyšlo.


Související články

17.8.2016 09:58 7 filmů režiséra Dana Pánka Rubrika: Novinky Diskuze: 7 příspěvků
12.12.2014 17:38 Herní gigant chce do světa filmu Rubrika: Novinky Diskuze: 13 příspěvků
24.11.2014 12:00 Průvodce automobilovými honičkami Rubrika: Novinky Diskuze: 23 příspěvků
14.3.2014 16:28 Jamie Foxx jako hláškující hitman? Rubrika: Novinky Diskuze: 1 příspěvků
2.3.2014 12:30 Víkendový výplach #234 o Terminátorovi a roznožkách Rubrika: Novinky Diskuze: 11 příspěvků
© Copyright 2000 – 2017 Všechna práva vyhrazena.