Taková moderní rodinka

Modern Family

Přispějte na MovieZone

Váš nick na MovieZone:


Proč přispět?        Jiné možnosti plateb

Facebook
Diskuze (0)
Plakát k seriálu Taková moderní rodinka

Taková moderní rodinka /2009 - ?

Režie: různí

Hrají: Ed O'Neill, Julie Bowen, Ty Burrell, Sofía Vergara, Jesse Tyler Ferguson

Přidáte-li si film do Budíčku a my k filmu přidáme článek, budeme vás o tom informovat formou e-mailu či zprávou do Vzkazníku. Druh oznámení si můžete zvolit v nastavení vašeho účtu.


Informace o seriálu Taková moderní rodinka

Poznejte příběh jedné velké rodiny rozlezlé do třech domů (které spolu naštěstí nesousedí).

 - V prvním žije obstarožní pracháč Jay se svou o generaci mladší hispánskou manželkou Glorií, toho času sexbombou v domácnosti, a jejím přechytralým synátorem Mannym.
 - V druhém najdete Jayova syna MItchella: syna vlastního... a homosexuálního. Hned vedle něj uvidíte i jeho obézního manžela Camerona – a uslyšíte jejich společnou adoptovanou dcerku.
 - Ve třetím domku pobývá famílie už vcelku klasická. Manželé Phil a Claire, které sice dusí každodenní rutina, ale pořád se tak nějak snaží (tj. netahají si domů svoje milenky a nabíječe), utápí veškerou energii ve výchově svých tří ratolestí – skorodospělé krásky Haley, vzpupné intošky v pubertě Alex a asociálního desetiletého Lukea.

Objevila se pestrá směska, ze které by ještě v předminulém století lezli po zdi a mysleli si, že Satan vyslal na Zemi své služebníky. Dnes je ale jiná doba. Doba moderních rodin…

Autor: Cival


© Copyright 2000 – 2017 Všechna práva vyhrazena.