Přispějte na MovieZone

Váš nick na MovieZone:


Proč přispět?        Jiné možnosti plateb

Facebook
Diskuze (3)
Plakát k filmu TACHO

TACHO /2010

Režie: Mirjam Landová

Hrají: Daniel Landa, Olga Lounová, Rudolf Hrušinský nejml., Christopher Rithkin, Martin Havelka

Česká premiéra: 2.12.2010

USA premiéra: nestanovena

Na DVD od: nestanoveno

Přidáte-li si film do Budíčku a my k filmu přidáme článek, budeme vás o tom informovat formou e-mailu či zprávou do Vzkazníku. Druh oznámení si můžete zvolit v nastavení vašeho účtu.


Informace o filmu TACHO

V kostce: "Kdyby to alespoň byla kýčovitá báchorka o tom, že každý jednou dojede na konec své silnice. 2Landa bohužel nedovedou ani opisovat, takže jste odsouzeni k nudné a zoufale nedotažené jízdě na sedadle smrti. Ti co znají hříchy české kinematografie, se jistě připoutají a budou doufat v airbagy. Náraz je to opravdu tvrdý."

Galerie obrázků filmu TACHO


Recenze filmu TACHO

Upřímně se přiznám, že předchozí počin Landovic rodiny, muzikálový film Kvaska, jsem neviděl a v dobrém rozmaru jsem nějak zapomněl na obludné recenze, které ho předcházely. Možná i proto jsem si myslel, že žánrovka o rally démonovi Alexu Boldovi, který se chystá vyhrát svůj poslední závod (myšleno doslova ve všech ohledech), by mohla být celkem snesitelná. Ostatně o rychlá auta, žánrové filmy a dvouslabičné názvy v české kinematografii člověk hned tak nezakopne. Možná mě měla varovat přiblbá...

Číst celou recenzi


Trailery a klipy filmu TACHO

Zatím nevyšel žádný klip.


DVD a Blu-ray filmu TACHO

Zatím nevyšlo.


Související články

24.11.2014 12:00 Průvodce automobilovými honičkami Rubrika: Novinky Diskuze: 23 příspěvků
28.12.2010 16:37 Nejhorší filmy roku 2010 Rubrika: Novinky Diskuze: 61 příspěvků

Na obzoru   (autor: Mr. Hlad)

Česká republika je malá země, a tak se u nás mediálně známé osobnosti musí víc snažit. Poměrně velká část herců je zároveň i zpěváky a naopak. Daniel Landa to už nějakou dobu taky zkouší a protož je jeho manželka Mirjam režisérka, vše zůstává v rodině. Muzikál Kvaska by sice k takovému Moulin Rouge! přirovnal pravděpodobně jen slepec, ale lidi na něj přišli, tak uvidíme a třeba se u dramatu TACHO dočkáme i nejen úspěšného, ale i zábavného a dobrého filmu. Děj se bude odehrávat v prostředí automobilových závodů a hlavním hrdinou bude zkušený jezdec Alex, který zjistí, že trpí těžkou nemocí a rád by si to na okruhu ještě jednou rozdal se svým německým konkurentem. Okolo závodu se ale motají i další ambiciózní jezdci, mafiáni a pašeráci lanýžů. Landa má se závoděním zkušenost, tak věřme, že se to promítne do automobilových honiček a budeme moci chválit. A že se zadaří i na ostatních filmových frontách.
© Copyright 2000 – 2017 Všechna práva vyhrazena.