T2 Trainspotting

T2 Trainspotting

Plakát k filmu T2 Trainspotting

T2 Trainspotting /2017

Režie: Danny Boyle

Hrají: Ewan McGregor, Jonny Lee Miller, Robert Carlyle, Ewen Bremner

Česká premiéra: 16.2.2017

USA premiéra: 3.2.2017

Na DVD od: nestanoveno

Přidáte-li si film do Budíčku a my k filmu přidáme článek, budeme vás o tom informovat formou e-mailu či zprávou do Vzkazníku. Druh oznámení si můžete zvolit v nastavení vašeho účtu.

Přispějte na MovieZone

Váš nick na MovieZone:


Proč přispět?        Jiné možnosti plateb

Facebook
Hodnocení redakce:
Hodnocení čtenářů: (55)
Moje hodnocení:

Hodnotit můžete až po přihlášení.

Diskuze (17)

Trailer

T2 Trainspotting: Trailer T2 Trainspotting: Trailer T2 Trainspotting: Trailer

Vybrat si život. A vybrat si způsob, jak se jím protlouct. Tenhle trailer vám ukáže, že to bude zase naplno, tak jak jsme u legendárního prvního Trainspottingu už jednou zažili a dodnes si tu zkušenost hýčkáme. Nenechává se nic náhodě, a tak vám nostalgické tetelení nastartuje nejen návrat starých známých postav, z nichž nejmíň sešel samozřejmě hvězdný Ewan McGregor jako Renton, ale i updateovaná variace na legendární monolog o tom, že si nakonec chcete vybrat heroin. Tentokrát bude na výběr škála mnohem pestřejších věcí, víc drog, víc zvrhlosti, víc porna a víc šílenství na hraně zákona, ale duch Welshova světa zůstává zachován... a díky posunu v Boyleovu vyjadřování se to ani nezdá být jako pouhé opakovaní slavné formule a nastavování dávno oschlé kaše.


Hodnocení redakce:
Hodnocení čtenářů: (32)
Moje hodnocení:

Hodnotit můžete až po přihlášení.

Diskuze (0)

Announcement teaser 2

T2 Trainspotting: Announcement teaser 2 T2 Trainspotting: Announcement teaser 2 T2 Trainspotting: Announcement teaser 2

Už jsme tu jeden oznamovací teaser před natáčením měli, takže druhý - sestrojený už poté, co se před kamery vrátily staré ksichty - nám to před očima nevytmaví. Můžete si nicméně tipnout, z čeho bude sestávat. Áno, z updateované variace na nejslavnější záběr s projíždějícím vlakem a do toho důvěrně známé tóny z Lust for Life Iggyho Popa. Je jasné, že takhle by vypadal teaser i v případě, že by film točil Uwe Boll a banda mizerných herců... zkrátka ten optimismus odvozujeme do velké míry z toho, že McGregor a Boyle jsou pořád top a Welshovy příběhy nosné a hutné. Tuhle ochutnávku obstarožních páprdů ale kdovíjak moc vidět nemusíte.

 


Hodnocení redakce:
Hodnocení čtenářů: (43)
Moje hodnocení:

Hodnotit můžete až po přihlášení.

Diskuze (11)

Announcement teaser

T2 Trainspotting: Announcement teaser T2 Trainspotting: Announcement teaser T2 Trainspotting: Announcement teaser

Jsou zpátky. A my jim věříme. Škarohlíd by se mohl třást a vytáhnout Sněženky a machry po 25 letech, dvojky Zoolandera a Blbý a blbější a sto a jeden dalších případů, kdy sequelitida zasáhla obzvlášť bolestivě, jelikož se zmocnila lety prověřené klasiky a přidala k ní nedomrlý nový přívažek. Danny Boyle je ale pořád v první režisérské lize, původní casting se vrací a podklady pro pokračování lze vydatně čerpat mj. z Welshova volného knižního pokračování Porno. Ty postavy jsou furt živé, jejich potenciálních i už vymyšlených příběhů spousta, takže by se to nemuselo pokazit a tahle naprostá legenda, která je opravdu ryzím devadesátkovým kultem, by mohla dostat důstojného nástupce. V ukázce vás ale upozorní jen na vznik pokračování, protože vyjma pár fotek z právě zahájeného natáčení zatím nikde nic není... 


© Copyright 2000 – 2017 Všechna práva vyhrazena.