Symptom Pandorum

Pandorum

Přispějte na MovieZone

Váš nick na MovieZone:


Proč přispět?        Jiné možnosti plateb

Facebook
Diskuze (11)
Plakát k filmu Symptom Pandorum

Symptom Pandorum /2009

Režie: Christian Alvart

Hrají: Dennis Quaid, Ben Foster, Cam Gigandet, Norman Reedus, Cung Le

Česká premiéra: nestanovena

USA premiéra: 25.9.2009

Na DVD od: 27.7.2010

Přidáte-li si film do Budíčku a my k filmu přidáme článek, budeme vás o tom informovat formou e-mailu či zprávou do Vzkazníku. Druh oznámení si můžete zvolit v nastavení vašeho účtu.


Informace o filmu Symptom Pandorum

Žánr science fiction je v poslední době hodně opomíjený a je to škoda. Pandorum asi novou vlnu zájmu o vědeckofantastické filmy nezvedne, ale za každý scifi thriller bychom měli být v současnosti vděční. Tentokrát budou hlavními hrdiny dva muži, kteří se probudí na palubě vesmírné lodi a nemají ani to nejmenší tušení, co tam dělají a jaký je jejich úkol. Jediné, co vědí, je, že tu nejsou v bezpečí. Dennis Quaid v poslední době ukazuje, že kombinace „padesátník“ a „akční hrdina“ může fungovat velmi dobře a i když nepostřílel stovku nepřátel jako Sylvester Stallone v posledním Rambovi, Úhel pohledu dokázal, že pořád ještě ví, jak se ohánět. Ben Foster vyrostl v jednoho z nejzajímavějších mladých herců a společně by tedy na plátně tahle dvojice mohla předvést zajímavé věci. To samé se dá říct i o režisérovi. Christian Alvart natočil před čtyřmi lety prý velmi povedenou a napínavou německou detektivku Antibodies a nedávno dokončil svůj americký debut Case 39. Pandorum zkrátka slibuje zajímavé herce i talentovaného režiséra, snad se tedy povede i scénář.

Autor: Mr. Hlad


Galerie obrázků filmu Symptom Pandorum


Recenze filmu Symptom Pandorum

Filmy ze žánru science fiction dnes bohužel moc neletí a fanoušci vesmírných lodí, mimozemských civilizací a techniky budoucnosti musí být vděční za cokoliv, co se dostane do kin. Pandorum se do těch českých díky neúspěchu v Americe nedostalo, fandové žánru ale mluvili o hodně povedené béčkové podívané, která tu už dlouho chyběla. Výsledek bohužel zase až takový zázrak není. Pandorum je béčko, které se za to ani moc nestydí a které z většiny záběrů prozrazuje, že na jedné z producentských žid...

Číst celou recenzi


Trailery a klipy filmu Symptom Pandorum


DVD a Blu-ray filmu Symptom Pandorum

Zatím nevyšlo.


Související články

5.12.2013 13:00 Warcraft a herecké posily Rubrika: Novinky Diskuze: 24 příspěvků
28.4.2011 09:00 Kdo, kde, s kým... 16/2011 Rubrika: Novinky Diskuze: 7 příspěvků
18.3.2010 16:53 Kdo, kde, s kým... 12/2010 Rubrika: Novinky Diskuze: 3 příspěvků
20.1.2010 17:30 Nejlepší plakáty roku 2009 Rubrika: Novinky Diskuze: 26 příspěvků
28.9.2009 04:09 Sci-fi pohromu nezastavil ani Willis Rubrika: Novinky Diskuze: 6 příspěvků
© Copyright 2000 – 2017 Všechna práva vyhrazena.