Světová invaze

Battle: Los Angeles

Přispějte na MovieZone

Váš nick na MovieZone:


Proč přispět?        Jiné možnosti plateb

Facebook
Diskuze (78)
Plakát k filmu Světová invaze

Světová invaze /2011

Režie: Jonathan Liebesman

Hrají: Aaron Eckhart, Michelle Rodriguez, Bridget Moynahan, Michael Pena, Ramon Rodriguez

Česká premiéra: 10.3.2011

USA premiéra: 11.3.2011

Na DVD od: 13.6.2011

Přidáte-li si film do Budíčku a my k filmu přidáme článek, budeme vás o tom informovat formou e-mailu či zprávou do Vzkazníku. Druh oznámení si můžete zvolit v nastavení vašeho účtu.


Informace o filmu Světová invaze

V kostce: "Mimozemšťané se rozhodli vypustit fázi, kdy se pokouší lidstvo kontaktovat, a rovnou přistáli s dobyvatelskými úmysly. Většina měst padla, v Los Angeles se ale skupina mariňáků rozhodla bojovat až do konce. Světová invaze je film plný efektní a intenzivní akce, která člověk nedá vydechnout. Díky nezajímavým vedlejším postavám, víceméně nulovému scénáři a přehnanému patriotismu se ale v neakčních scénách možná budete nudit. A nebo bavit na účet tvůrců. Každopádně první blockbuster roku 2011 se povedl. "

Galerie obrázků filmu Světová invaze


Recenze filmu Světová invaze

Letošní filmová sklizeň se zatím moc nepředvedla, ale právě Světová invaze by měla být tím prvním blockbusterem, který do kina nažene davy, konečně vydělá velké peníze a alespoň na pár dní ztrojnásobí spotřebu popcornu. Ambice jsou jedna věc, schopnost naplnit očekávání druhá. Světová invaze by však uspět mohla. A taky by si to zasloužila, protože je to dobrý film. Jedním dechem je však nutné dodat, že to rozhodně není chytrý film. Pokud budete chtít Světovou invazi nenávidět a rozhodnete se ...

Číst celou recenzi


Trailery a klipy filmu Světová invaze


DVD a Blu-ray filmu Světová invaze

Zatím nevyšlo.


Související články

4.3.2017 11:00 Nová fotka hlavních hrdinů Nolanova Dunkerku Rubrika: Novinky Diskuze: 0 příspěvků
7.2.2017 09:53 Pitt ani hororová legenda nedorazí Rubrika: Novinky Diskuze: 12 příspěvků
22.1.2017 22:29 Shyamalan je zpět! Rozpolcený zničil Dieselovo xXx Rubrika: Novinky Diskuze: 18 příspěvků
7.1.2017 11:45 Nejlepší trailery roku 2016 Rubrika: Novinky Diskuze: 16 příspěvků
3.1.2017 17:00 Affleck s Batmanem nespěchá Rubrika: Novinky Diskuze: 15 příspěvků

Na obzoru   (autor: Mr. Hlad)

O Jonathanu Liebesmanovi se mluví jako o potenciálním režisérovi pro dvojku Souboje titánů. Tenhle chlapík má však za sebou víceméně jen nepříliš povedenou dvojku (respektive prequel) nového Texaského masakru motorovou pilou. Začátkem příštího roku ale zjistíme, jestli zvládne i výpravnější filmy. Bitva: Los Angeles bude příběhem skupiny mariňáků, kteří se ocitli uprostřed americké metropole, na niž útočí mimozemšťané. Pořádná řež pozemské a mimozemské armády ve stínu slavného nápisu „Hollywood“ by mohla být velká sranda, pokud Liebesman svou práci zvládne. V hlavní roli má navíc Aarona Eckharta, jenž po polozáporákovi z Temného rytíře hodlá ukázat, že zvládne sám utáhnout velký a drahý blockbuster. Snad to vyjde. Fanoušek superdrahých akčních sci-fi nemůže žít jen z Transformerů.
© Copyright 2000 – 2017 Všechna práva vyhrazena.