Přispějte na MovieZone

Váš nick na MovieZone:


Proč přispět?        Jiné možnosti plateb

Facebook
Diskuze (35)
Plakát k filmu Superpes

Superpes /2007

Režie: Frederik Du Chau

Hrají: James Belushi, Jason Lee, Peter Dinklage, Taylor Momsen, Amy Adams

Česká premiéra: nestanovena

USA premiéra: 3.8.2007

Na DVD od: nestanoveno

Přidáte-li si film do Budíčku a my k filmu přidáme článek, budeme vás o tom informovat formou e-mailu či zprávou do Vzkazníku. Druh oznámení si můžete zvolit v nastavení vašeho účtu.


Informace o filmu Superpes

V kostce: "Ve videopůjčovnách najdete opice, které jezdí na snowboardu, psy, co hrají basketbal, kočky, které vedou válku s čokly i superkrysy. Tenhle bígl umí ale na rozdíl od kolegů létat, mluvit a chce zachraňovat svět. Jinak se ale od přihlouplých a dětinských filmů o zvířátkách se superschopnostmi nijak zvlášť neliší. Jen mluví ve verších. "

Galerie obrázků filmu Superpes

Galerie je zatím prázdná.


Recenze filmu Superpes

Je tady! Největší z hrdinů letošního roku, nejlepší přítel člověka, profesionální očůrávač patníků a borec každým chlupem! Superpes! A jaký je? Přesně takový, jaký asi čekáte. Dětský. Asi jen ten největší naivka doufal, že se film ponese ve stejném duchu jako stylový teaser nebo akcí narvaný trailer. Superpes je naprosto obyčejný a nezávadný dětský film, ze kterého budou diváci do osmi let nadšení, do dvanácti let ho bez problémů vydrží a ti starší ho bez podpory alkoholu vyloženě protrpí. Př...

Číst celou recenzi


Trailery a klipy filmu Superpes


DVD a Blu-ray filmu Superpes

Zatím nevyšlo.


Související články

13.9.2011 09:10 Televizní Tipy 13.9. - 19.9. 2011 Rubrika: Novinky Diskuze: 3 příspěvků
26.12.2010 21:12 Televizní Tipy 27.12. - 2.1. 2011 Rubrika: Novinky Diskuze: 0 příspěvků
30.11.2008 21:21 Úspěch Vánoc, pohroma Austrálie Rubrika: Novinky Diskuze: 105 příspěvků
23.11.2008 21:21 Megahit Stmívání odpálil Bonda Rubrika: Novinky Diskuze: 21 příspěvků
19.8.2007 20:48 Super komediální gang... Rubrika: Novinky Diskuze: 4 příspěvků

Na obzoru   (autor: Mr. Hlad)

Dokážete si představit, jak by se asi tvářil průměrný Američan, kdybyste ho posadili před televizi a pustili mu S čerty nejsou žerty? Přesně jako neznalý český divák, který se rozhodne vyrazit na film Underdog. U většiny našinců pořád přetrvává přesvědčení, že comicsovky, včetně inteligentních X-menů, adrenalinového Spider-Mana a temného Batmana, jsou filmy pro děti a pro dementy. Rád bych viděl jejich výraz, kdyby se náhodou octli na novém filmu režiséra Rychlého Stripese. Jeho hlavním okostýmovaným hrdinou bude totiž pes. Geneticky vyšlechtěný ratlík se schopností mluvit a jinými super silami bude bojovat proti šílenému doktorovi Simonu Barsinisterovi (liliput Peter Dinklage), který chce zničit celé Capitol City. Už je to sice pár let, co se zvířata pokusila mluvit a dělat „akční vylomeniny“ v pekelné hovadině Jako kočky a psi, ale Underdog vypadá, že extrémnost svého předchůdce dotáhne ještě mnohem dál. Bígl se supermanovskou pláštěnkou je jak obraz z nejhorší noční můry milovníka comicsů a ani hlas smithovského odchovance Jasona Lee tenhle film v mých očích nejspíš nezachrání. Nerad dělám závěry předem, ale Underdog má všechno, co bychom mohli očekávat od filmu, který režíruje člověk s tak blbým jménem, jako je Frederik Du Chau. Bude drahý, bude dementní a už čtyři měsíce před premiérou působí trapně. Držíme palce, ať tu máme do roka a do dne dvojku s létajícími superštěňaty.

© Copyright 2000 – 2017 Všechna práva vyhrazena.