Přispějte na MovieZone

Váš nick na MovieZone:


Proč přispět?        Jiné možnosti plateb

Facebook
Diskuze (86)
Plakát k filmu Super 8

Super 8 /2011

Režie: J. J. Abrams

Hrají: Noah Emmerich, Kyle Chandler, Elle Fanning, Zach Mills, Ryan Lee

Česká premiéra: 8.9.2011

USA premiéra: 10.6.2011

Na DVD od: nestanoveno

Přidáte-li si film do Budíčku a my k filmu přidáme článek, budeme vás o tom informovat formou e-mailu či zprávou do Vzkazníku. Druh oznámení si můžete zvolit v nastavení vašeho účtu.


Informace o filmu Super 8

V kostce: "Steven Spielberg se vrátil do míst, které brázdil v dobách E.T.ho a Blízkých setkání. Tentokrát ale jako producent, jenž kryje záda retrovizi J. J. Abramse. Parta školáků v ní prožívá největší dobrodružství svých krátkých životů poté, co na kameru zaznamená havárii vlaku... a jedno tajemné stvoření. Dojemná, nostalgická a starosvětsky odvyprávěná sci-fi upomíná na to nejlepší z příjemně temných rodinných filmů (ne to není protimluv) minulých dekád. "

Galerie obrázků filmu Super 8


Recenze filmu Super 8

Super 8 je pohledem zpátky. Pohledem, který dělí diváky do několika táborů - podle jejich vkusu, tolerance i data narození v občance. J. J. Abrams totiž splnil, co slíbil - věc v Hollywoodu stále méně vídaná - vyseknul poctu Spielbergovi tím, že za jeho peníze vyrobil funkční Frankensteinovo monstrum, složené z toho nejlepšího, co kdy Spielberg natočil. Berte ovšem na vědomí, že všechen ten materiál má minimálně tři křížky a je tu pádný důvod pro to, proč se film odehrává na sklonku sedmdesát...

Číst celou recenzi


Trailery a klipy filmu Super 8


DVD a Blu-ray filmu Super 8

Zatím nevyšlo.


Související články

26.3.2017 12:22 Víkendový výplach #394 o Vaderovi a Deadpoolovi Rubrika: Novinky Diskuze: 0 příspěvků
25.3.2017 12:00 Ubertéma: Co čekat od nového Vetřelce? Rubrika: Novinky Diskuze: 0 příspěvků
16.3.2017 12:00 NEJ roku 2016: Výsledky hlasování čtenářů Rubrika: Novinky Diskuze: 37 příspěvků
5.3.2017 12:00 Víkendový výplach #391 o Doctoru Strangeovi a Rogue One Rubrika: Novinky Diskuze: 38 příspěvků
26.2.2017 21:20 Oscaři rozdáni! Triumfoval La La Land, ale jen na chvíli! Rubrika: Novinky Diskuze: 288 příspěvků

Na obzoru   (autor: Mr. Hlad)

Je to tajnůstkář ten J. J. Abrams. Před pár lety se mu podařilo upoutat pozornost k Monstru tím, že nám o něm vlastně vůbec nic neřekl. Teď to dotáhl ještě dál. O jeho projektu s názvem Super 8 se donedávna nevědělo ani to, že se na něm pracuje. A najednou je tady. Teaser by se měl objevit v amerických kinech u druhého Iron Mana a na internetu bude tedy také určitě velmi brzy. Pravděpodobná zápletka tohoto utajovaného filmu (taky to může být menší lež) zní docela zajímavě. Děj se má odehrávat v sedmdesátých nebo osmdesátých letech a hlavními hrdiny budou mladí filmaři, kteří se rozhodli vyrazit do lesů natočit tam svůj opus magnum kamerou Super 8. Při vyvolávání filmu ale zjistí, že omylem zachytili i něco, co nečekali. Něco, co nepochází z našeho světa. Zní to hodně zajímavě, tak snad Abrams potvrdí svou pověst filmaře, který má čuch na originální látky a dokáže je publiku prodat. Spasitel Star Treku bude Super 8 produkovat i režírovat podle vlastního scénáře, a dohlížet na něj bude sám Steven Spielberg. Premiéra nás čeká v létě 2011 a není důvod se netěšit.

© Copyright 2000 – 2017 Všechna práva vyhrazena.