Sucker Punch

Sucker Punch

Přispějte na MovieZone

Váš nick na MovieZone:


Proč přispět?        Jiné možnosti plateb

Facebook
Diskuze (36)
Plakát k filmu Sucker Punch

Sucker Punch /2011

Režie: Zack Snyder

Hrají: Emily Browning, Vanessa Hudgens, Jamie Cheung, Jena Malone, Abbie Cornish

Česká premiéra: 31.3.2011

USA premiéra: 25.3.2011

Na DVD od: nestanoveno

Přidáte-li si film do Budíčku a my k filmu přidáme článek, budeme vás o tom informovat formou e-mailu či zprávou do Vzkazníku. Druh oznámení si můžete zvolit v nastavení vašeho účtu.


Informace o filmu Sucker Punch

V kostce: "Fantasmagorie z blázince, znovu a opět dokazující, že když kombinujete sexy holky, roboty, samuraje a nacisty, dost často z toho vyleze pořádný bolehlav. Mám podezření, že tyhle živly umí zkrotit jen Asiati, a těm to promíjíme, protože se tváří bezelstně a jsou prostě trochu jiní. Mainstreamový Snyder se vzmůže maximálně na jemné pomrkávání, ze kterého nelze jednoznačně usoudit, zda žádá o pochopení nebo o prominutí. Časem z toho možná bude postmoderní kult, já osobně jsem na to příliš starý už teď."

Galerie obrázků filmu Sucker Punch


Recenze filmu Sucker Punch

Název novinky od Zacka Snydera by se dal přeložit jako Podpásovka. A taky na rozkrok útočí. Ve většině případů ale zcela marně. Mladé prostitutky svíjející se v minišatičkách do rytmu rockových klasik. Obří robosamurajové, plechoví ninjové a steampunkoví náckové. Moře zpomalovaček, hora make-upu, lán patosu a holčičí obsazení, ze kterého běhá mráz po poklopci. Nejnovější fantasmagorie Zacka Snydera se zdá neprůstřelná, alespoň pokud jde o cílovku sotva zletilých geeků, co při pohledu na plaká...

Číst celou recenzi


Trailery a klipy filmu Sucker Punch


DVD a Blu-ray filmu Sucker Punch

Zatím nevyšlo.


Související články

14.2.2016 00:01 VIDEO: Justice League od režiséra Deadpoola Rubrika: Novinky Diskuze: 2 příspěvků
20.10.2014 14:11 Přírůstky k X-Menům a k Batmanovi? Rubrika: Novinky Diskuze: 13 příspěvků
19.12.2013 15:00 Přehled: Scenáristé chystaných comicsových blockbusterů Rubrika: Novinky Diskuze: 17 příspěvků
21.5.2013 13:13 Nářez #20: Kouzelná moc hudby Rubrika: Novinky Diskuze: 15 příspěvků
2.5.2013 15:06 Bitva buchet #2.12: Hříšné holky Rubrika: Novinky Diskuze: 9 příspěvků

Na obzoru   (autor: Mr. Hlad)

Král zpomalovaček Zack Snyder vypustí letos na podzim do kin animák o bojových sovách Legenda o sovích strážcích, hned zjara ale všem potvrdí, že ústup od akce a násilí u něho očekávat nemáme. Sucker Punch totiž bude podle všeho dost drsná a dost šílená věc. Hlavní hrdinkou má být mladá dívka, kterou její zlý nevlastní otec pošle do blázince a plánuje pro ni takovou malou hezkou lobotomii. V blázinci si ale čerstvě zavřená dívka začne vymýšlet alternativní svět a zdá se, že jí z toho začíná trochu hrabat. Aby se dostala zpátky do normálního světa, bude se muset zatraceně snažit. A ostatní chovankyně taky. Snyder se v Sucker Punch nejspíš pořádně urve ze řetězu a máme se těšit na vizuálně hodně neobvyklé prostředí, sympatické mladé hrdinky se samopaly a meči a hodně přestylizované akce. Bude z toho úspěch jako u 300?
© Copyright 2000 – 2017 Všechna práva vyhrazena.