Submarino

Submarino

Přispějte na MovieZone

Váš nick na MovieZone:


Proč přispět?        Jiné možnosti plateb

Facebook
Diskuze (0)
Plakát k filmu Submarino

Submarino /2010

Režie: Thomas Vinterberg

Hrají: Jakob Cedergren, Peter Plaugborg, Patricia Schumann, Morten Rose

Česká premiéra: 23.9.2010

USA premiéra: nestanovena

Na DVD od: nestanoveno

Přidáte-li si film do Budíčku a my k filmu přidáme článek, budeme vás o tom informovat formou e-mailu či zprávou do Vzkazníku. Druh oznámení si můžete zvolit v nastavení vašeho účtu.


Informace o filmu Submarino

V kostce: "Proč některé severské jazyky mají speciální slovo pro staršího a mladšího bratra? Protože je to pouto silnější než ocel. I když jsou ve hře drogy, kriminál, deprese a tragická smrt, pouto přežívá. Submarino je citově vybičovaným, vizuálně ošetřeným a herecky excelentním filmem, jehož znatelně kýčovité rozuzlení buď s dojetím odskáčete nebo cynicky odkroutíte hlavou."

Galerie obrázků filmu Submarino

Galerie je zatím prázdná.


Recenze filmu Submarino

Nick a jeho dva mladší bratři vyrostli v typické dysfunkční rodině. Matka věčně  utopená v přívalu alkoholu, byt zavalený prázdnými lahvemi a drobné krádeže jsou jejich denní chlebem. Malý Nick je jedinou skutečnou autoritou rodiny, bojovný, předčasně dospělý a soustředěný na úkol ochránit mladší sourozence. Tragická smrt nejmladšího bratra se stane bolestivým mementem, s nímž se oba zbývající musí vnitřně vyrovnat.Stigmatizováni provinilostí žijí svoje dospělé životy na šedém a neradostném p...

Číst celou recenzi


Trailery a klipy filmu Submarino

Zatím nevyšel žádný klip.


DVD a Blu-ray filmu Submarino

Zatím nevyšlo.


Související články

24.9.2010 11:00 Odvážné palce o zombících Rubrika: Novinky Diskuze: 0 příspěvků

Na obzoru   (autor: Mr. Hlad)

Režisér Thomas Vinterberg patří mezi evropskou filmařskou elitu a pár jeho kousků se do našich kin nebo půjčoven už dostalo. A minimálně taková Rodinná oslava za vidění stojí. Jeho novinka Submarino, která si odbyla českou premiéru na festivalu v Karlových Varech, je prý sice trochu slabší ale zároveň i pořád poctivá filmařina. Děj vypráví o dvou bratrech, jejichž dětství nebylo zrovna šťastné, protože maminka měla poměrně kladný vztah ke flašce. Teď se dospělý Nick vrací z kriminálu a rozhodne se pomáhat lidem. Najít ale znovu cestu k bráchovi nebude snadné.
© Copyright 2000 – 2017 Všechna práva vyhrazena.