Street Kings

Street Kings

Přispějte na MovieZone

Váš nick na MovieZone:


Proč přispět?        Jiné možnosti plateb

Facebook
Diskuze (61)
Plakát k filmu Street Kings

Street Kings /2008

Režie: David Ayer

Hrají: Keanu Reeves, Forest Whitaker, Chris Evans, Hugh Laurie, Naomie Harris

Česká premiéra: nestanovena

USA premiéra: 11.4.2008

Na DVD od: 22.9.2008

Přidáte-li si film do Budíčku a my k filmu přidáme článek, budeme vás o tom informovat formou e-mailu či zprávou do Vzkazníku. Druh oznámení si můžete zvolit v nastavení vašeho účtu.


Informace o filmu Street Kings

V kostce: "Syrová exkurze mezi zkorumpované policisty. Zase a znovu v podání scenáristy Training Day a režiséra Drsných časů, zase a znovu s dobrými hereckými výkony a spoustou vystřílených nábojnic. Pokud máte rádi thrillery z policejního prostředí a nevadí vám kapka krve (spousta kapek krve), v současné době nemáte lepší volbu."

Galerie obrázků filmu Street Kings


Recenze filmu Street Kings

Těžko říci, co by dělal David Ayer, kdyby z povrchu zemského zmizela profese do modra oděných strážců zákona. Možná by prodával na ulici párky, možná roznášel letáky – a je velmi pravděpodobné, že dřív nebo později by ho to inspirovalo k tomu natočit film o zkorumpovaných dodavatelích horčice nebo majitelích schránek, kteří za možnost roznášet letáky vyžadují pořádně tučné výpalné. Skoro jako by měl Ayer nějaká osobní traumata s policejní korupcí a podobně jako kdysi Frank Serpico se snažil o...

Číst celou recenzi


Trailery a klipy filmu Street Kings


DVD a Blu-ray filmu Street Kings

Zatím nevyšlo.


Související články

30.11.2016 18:00 Oscary se blíží: Nejlepším filmům vládne Místo u moře Rubrika: Novinky Diskuze: 17 příspěvků
27.11.2016 12:11 Víkendový výplach #377 o hrdinech a monstrech Rubrika: Novinky Diskuze: 44 příspěvků
19.11.2016 01:00 Han Solo a hvězda Hry o trůny Rubrika: Novinky Diskuze: 13 příspěvků
16.11.2016 13:00 7 filmů režiséra Jana Bártka Rubrika: Novinky Diskuze: 6 příspěvků
27.10.2016 08:48 Uwe Boll to balí Rubrika: Novinky Diskuze: 30 příspěvků

Na obzoru   (autor: Mr. Hlad)

Davidu Ayerovi stačily dva filmy na to, aby se z něj stala naprostá jednička v oblasti policejních dramat, ve kterých se hrdinové v uniformě často chovají hůř než ti nejhorší gangsteři. Training Day byl úspěch po všech stránkách a Temný stín nad L. A. potvrzení toho, že poprvé to nebyla náhoda. Drsný časy ale ukázaly, že Ayer to zvládá za kamerou stejně dobře jako za psacím strojem. The Night Watchman by tedy měl být už čtvrtým vstupem do stejné řeky. Tentokrát bude ústředním policajtem Tom Ludlow, který je křivě obviněn z toho, že zastřelil jednoho ze svých kolegů. Brzy však zjišťuje, že na jeho oddělení není všechno tak úplně čisté a že spousta policajtů svou práci nedělá tak, jak by měla. Pokud bude chtít očistit své jméno, bude muset píchnout do vosího hnízda. Brzy však na vlastní kůži zjišťuje, že vosy mu to píchnutí mohou hodně nepříjemně vrátit. David Ayer zkrátka neopouští prostor, ve kterém se cítí nejlépe, ale v The Night Watchman se navíc bude moci opřít o literární předlohu James Ellroye (L. A. - Přísně tajné) a o opravdu parádní obsazení. Keanu Reeves si špatné role vybírá málokdy a když mu navíc bude krýt záda čerstvý držitel Oscara Forest Whitaker, doktor House Hugh Laurie nebo čím dál tím zajímavější Chris Evans, tak není příliš důvodů bát se o výsledek. Ayer sice už po několikáté bude natáčet v podstatě jedno a to samé téma (hodní policajti proti těm zlým), ale komu to vadí, když je pokaždé radost na to koukat?

© Copyright 2000 – 2016 Všechna práva vyhrazena.