Straight Outta Compton

Straight Outta Compton

Přispějte na MovieZone

Váš nick na MovieZone:


Proč přispět?        Jiné možnosti plateb

Facebook
Diskuze (1)
Plakát k filmu Straight Outta Compton

Straight Outta Compton /2015

Režie: F. Gary Gray

Hrají: Jason Mitchell, Corey Hawkins,O'Shea Jackson Jr., Aldis Hodge, Paul Giamatti

Česká premiéra: 17.9.2015

USA premiéra: 14.8.2015

Na DVD od: nestanoveno

Přidáte-li si film do Budíčku a my k filmu přidáme článek, budeme vás o tom informovat formou e-mailu či zprávou do Vzkazníku. Druh oznámení si můžete zvolit v nastavení vašeho účtu.


Informace o filmu Straight Outta Compton

V kostce: "Původně to byla jen hlasitá, vulgární a agresivní rapová kapela. A pak se z NWA stal fenomén, o kterém mluvil celý svět a nejen kvůli hudbě. Nic ale nevydrží věčně. Strhující hudební biografie říznutá gangsterkou připomíná víc akční film než ubulená životopisná dramata. Dvě a půl hodiny utečou v kině zatraceně rychle, neznámí herci ze sebe mačkají výkony, za něž by se nemuseli stydět ani to nejlepší v oboru, a F. Gary Gray to celé točí mnohem zábavnějším způsobem než jeho mnohdy ambicióznější kolegové. Výborná záležitost nejen pro fanoušky rapu. Výborný film. "

Galerie obrázků filmu Straight Outta Compton


Recenze filmu Straight Outta Compton

Moc jsem nevěřil, že se Straight Outta Compton dostane i do českých kin a jsem rád, že se to povedlo. U českých diváků to ale lehké mít nebude. Není v něm žádná hvězda, trvá na první pohled děsivých 147 minut a zabývá se tématy, která u nás málokoho zajímají a v době, kdy hýbaly Amerikou a západním světem, je v Česku vlastně nikdo moc neřešil. Tyhle malichernosti by vás ale neměly odradit od návštěvy kina. Straight Outta Compton je totiž hodně povedená věc. A to víceméně bez ohledu na to, jak...

Číst celou recenzi


Trailery a klipy filmu Straight Outta Compton

Zatím nevyšel žádný klip.


DVD a Blu-ray filmu Straight Outta Compton

Zatím nevyšlo.


Související články

14.8.2016 11:00 FOTO: Obsazení Rychle a zběsile 8 Rubrika: Novinky Diskuze: 1 příspěvků
4.8.2016 08:00 FOTO: Helen Mirren na place Rychle a zběsile 8 Rubrika: Novinky Diskuze: 0 příspěvků
24.6.2016 16:00 FOTO: 5 nových aut z Rychle a zběsile 8 Rubrika: Novinky Diskuze: 0 příspěvků
6.6.2016 19:10 FOTO: Obsazení Rychle a zběsile 8 Rubrika: Novinky Diskuze: 0 příspěvků
28.5.2016 20:00 První fotka Hobbse v Rychle a zběsile 8 Rubrika: Novinky Diskuze: 0 příspěvků

Na obzoru   (autor: Mr. Hlad)

Životopisy jsou obvykle cesty k Oscarům, Straight outta Compton se však od filmů, na které chodí vaši rodiče, bude asi v lecčems lišit. Bude totiž vyprávět příběh party N.W.A., nebo-li Niggaz Wit Attitudes, v níž začínali Dr. Dre nebo Ice Cube a jde o legendu stylu gangasta rap. Tohle ale nebyli jen muzikanti, ale skuteční drsňáci z ulice, kteří chtěli na problémy v černošských ghettech upozornit tak hlasitě, že je jen tak něco neutiší. A s policií se rozhodně nekamarádí. Všechno ale musí jednou skončit a pro někoho i hodně ošklivě. Herecké hvězdy nečekejte, F. Gary Gray spoléhá spíš na neznámá jména a autenticitu, takže Ice Cuba si zahraje jeho syn O'Shea Jackson Jr. Ve výsledku bychom mohli dostat neobvyklou verzi životopisného filmu a gangsterského dramatu. Obvyklou biografickou uchcanost ale asi těžko.

© Copyright 2000 – 2017 Všechna práva vyhrazena.