Přispějte na MovieZone

Váš nick na MovieZone:


Proč přispět?        Jiné možnosti plateb

Facebook
Diskuze (97)
Plakát k filmu Stmívání

Stmívání /2008

Režie: Catherine Hardwicke

Hrají: Kristen Stewart, Robert Pattinson, Michael Welch, Taylor Lautner, Justin Chon, Peter Facinelli

Česká premiéra: 27.11.2008

USA premiéra: 21.11.2008

Na DVD od: nestanoveno

Přidáte-li si film do Budíčku a my k filmu přidáme článek, budeme vás o tom informovat formou e-mailu či zprávou do Vzkazníku. Druh oznámení si můžete zvolit v nastavení vašeho účtu.


Informace o filmu Stmívání

V kostce: "Zakázaná láska mezi mladou dívkou a upírem v teen balení. Nepříliš zajímavý děj, nudná režie a většinou nevýrazní herci jsou nejmenším problémem tohoto filmu. Hlavní průšvih Stmívání tkví v tom, že je to adaptace slavné knihy. A to vám musí stačit. Pokud nestačí, máte smůlu. Nic dalšího ve filmu není. "

Galerie obrázků filmu Stmívání


Recenze filmu Stmívání

S každým očekávaným filmem natáčeným podle literární předlohy, comicsu nebo nějakých slavných skutečných událostí, je to stejné. Vždycky se najde skupina fanoušků, kteří jsou už od první fotky přesvědčeni, že právě TOHLE bude dokonalý film a každý, kdo jim na něj sáhne nebo jen naznačí, že by to nemusela být pravda, se automaticky stává jejich nepřítelem. Stmívání je film přesně z téhle kategorie. Ačkoliv o literární předloze nikdo z redakce ještě před rokem nevěděl ani ťuk, časem se ukázalo,...

Číst celou recenzi


Trailery a klipy filmu Stmívání


DVD a Blu-ray filmu Stmívání

Zatím nevyšlo.


Související články

19.3.2017 23:50 Disney znovu slaví! Za miliardou letí i Kráska a zvíře Rubrika: Novinky Diskuze: 80 příspěvků
11.11.2016 20:00 Nový plakát Krásky a zvířete Rubrika: Novinky Diskuze: 0 příspěvků
2.11.2016 17:00 9 nových fotek z Krásky a zvířete Rubrika: Novinky Diskuze: 0 příspěvků
2.10.2016 22:56 Burton a Eva Green si podali (Wahl)Berga Rubrika: Novinky Diskuze: 5 příspěvků
30.9.2016 19:00 První 2 fotky z Krásky a zvířete Rubrika: Novinky Diskuze: 0 příspěvků

Na obzoru   (autor: st39.6)

Slyšeli jste někdy o Twilight? Že ne? To je tedy podezřelé, protože se o něm mluví jako o dalším, tentokrát americkém, Harrym Potterovi. Třetí díl knížní série s názvem Eclipse dokonce kouzelníka s jizvou na čele vytlačil z prvního místa mezi bestsellery, tak dobře si za velkou louží vede. Není tedy divu, že se do jeho adaptace pustil Hollywood dřív, než tahle hvězdička pohasne. Je to příběh mladé dívky, která se právě přistěhovala do malého městečka Forks a ... zamilovala se do zdejšího hezouna. Zatím klasika, jenže skandální odhalení na sebe nenechá dlouho čekat - ten hezoun je totiž upír, kterému v občance píšou věk přes sto let. Do upírů by se lidé neměli zamilovávat, jenže ani Kristen Stewart, ani Robert Pattison, tohle pravidlo nehodlají dodržet. Což znamená nemalé problémy, mladíkovým příbuzným je totiž přítomnost člověka v rodině hodně proti srsti.
© Copyright 2000 – 2017 Všechna práva vyhrazena.