Štěstí

Štěstí

Přispějte na MovieZone

Váš nick na MovieZone:


Proč přispět?        Jiné možnosti plateb

Facebook
Diskuze (0)
Plakát k filmu Štěstí

Štěstí /2005

Režie: Bohdan Sláma

Hrají: Pavel Liška, Tatiana Vilhelmová, Aňa Geislerová

Česká premiéra: 15.9.2005

USA premiéra: nestanovena

Na DVD od: 14.4.2006

Přidáte-li si film do Budíčku a my k filmu přidáme článek, budeme vás o tom informovat formou e-mailu či zprávou do Vzkazníku. Druh oznámení si můžete zvolit v nastavení vašeho účtu.


Informace o filmu Štěstí

Úspěšný věrozvěst kvalitní domácí kinematografie se vrací do boje. Bohdan Sláma natočil před čtyřmi lety jeden z nejzajímavějších titulů roku: zajel si s Divokými včelami pro prestižní cenu do Rotterdamu, mohl se kasat jako domácí vyslanec do oscarové soutěže a s nějakým tím Českým lvem začít přemýšlet o navázání na úspěšný start. Původní scénář nesl jméno Něco jako štěstí a přesouval úspěšný "cast" (Pavel Liška a Tatiana Vilhelmová) z moravské vesničky na severočeskou periferii. Jenže stará pravda o těžkostmi ověšeném druhém filmu se znovu potvrdila, což v sobě neslo nejen rozpačité zvěsti o (ne)kvalitách Slámovy látky a několikeré přepisování scénáře, ale i bobtnající rozpočet a s tím spojené finanční potíže. Ale nakonec se přeci jen podařilo všechno vyladit a Štěstí se jako jeden z nejočekávanějších českých filmů roku chystá na zářijovou distribuci. A i když si z něj zasvěcení už teď utahují jako z "komorního filmu za 50 milionů", má stále šanci na úspěch.

Autor: Cival


Galerie obrázků filmu Štěstí

Galerie je zatím prázdná.


Recenze filmu Štěstí

Poslední měsíce ve společnosti českého filmu nás v redakci naučily, vyhýbat se domácím patvarům, jak to jen situace dovolí. Brutální zločiny na médiu bratří Lumiérů v zemi Budvaru bychom tu vyjmenovávali nejmíň od ranní rozcvičky do poledního klidu, a přitom bychom na stravitelně průměrné, natož výborné české filmy posledních let, vystačili i s jednou desetiminutovkou. I proto se Štěstí nedočkalo naší recenze už před premiérou. Český film roku se totiž ještě nerovná události, do níž by stálo ...

Číst celou recenzi


Trailery a klipy filmu Štěstí

Zatím nevyšel žádný klip.


DVD a Blu-ray filmu Štěstí

Zatím nevyšlo.


Související články

11.3.2017 02:00 Deadpool má novou parťačku Rubrika: Novinky Diskuze: 3 příspěvků
3.3.2017 09:08 Donnie Yen proti Triádám Rubrika: Novinky Diskuze: 14 příspěvků
2.3.2017 09:33 Butler mezi kouzelníky Rubrika: Novinky Diskuze: 8 příspěvků
10.2.2017 16:45 Na co do kina: 10 originálních únorových filmů Rubrika: Novinky Diskuze: 3 příspěvků
1.2.2017 16:02 Soutěž o comicsový Klub rváčů Rubrika: Novinky Diskuze: 0 příspěvků
© Copyright 2000 – 2017 Všechna práva vyhrazena.