Stážisti

The Internship

Přispějte na MovieZone

Váš nick na MovieZone:


Proč přispět?        Jiné možnosti plateb

Facebook
Diskuze (9)
Plakát k filmu Stážisti

Stážisti /2013

Režie: Shawn Levy

Hrají: Vince Vaughn, Owen Wilson, Will Ferrell, Rose Byrne, John Goodman

Česká premiéra: 11.7.2013

USA premiéra: 7.7.2013

Na DVD od: nestanoveno

Přidáte-li si film do Budíčku a my k filmu přidáme článek, budeme vás o tom informovat formou e-mailu či zprávou do Vzkazníku. Druh oznámení si můžete zvolit v nastavení vašeho účtu.


Informace o filmu Stážisti

Od posledního filmového setkání Vince Vaughna a Owena Wilsona už uběhl nějaký ten pátek (v hlavních rolích spolu po boku naposled hráli v Nesvatbových), nikdo ale nezapomněl na to, že to mezi nimi fungovalo na jedničku a měli neopakovatelnou chemii. I proto se na jejich další spolupráci moc těšíme - zvášť, když na ní bude dohlížet Shawn Levy. Tenhle režisér za sebou má pár dobrých a pár horších filmů (naposled výbornou Ocelovou pěst), nikdo mu ale neupře, že má výborný cit pro komedii. V případě Internship (dříve také Interns) ho bude potřebovat, scénář Vince Vaughna se totiž pokusí vyrejžovat komediální zlato. Vypráví o dvou starších obchodnících, kteří dostanou padáka v práci, kde mysleli, že budou dělat do důchodu. Práci si tedy musejí najít novou a když jim na stole přistane nabídka na stáž v internetové společnosti, zdá se to jako skvělá příležitost. To ale nevědí, že jim budou šéfovat dvacetiletá ucha, která svému oboru rozumí podstatně lépe a s těmito vysloužilými pány si skoro můžou vytírat zadek. Střet generací a dvou odlišných kultur (geek vs. "normální chlap")? To zní hodně nadějně!

Autor: st39.6


Galerie obrázků filmu Stážisti


Recenze filmu Stážisti

Často se brečí nad tím, jak akční hvězdy stárnou. Sylvester Stallone sice v The Expendables bojuje za práva důchodců a docela se mu to i daří, ale ve stínu stařeckých potíží bývalého Ramba se ukrývá ještě jeden problém. Věk totiž dost často ovlivňuje i kariéru komiků. Zatímco Arnold Schwarzenegger se může pokoušet o návrat i po šedesátce, takový Dan Aykroyd je v hajzlu a je celkem fuk, jak moc velká hvězda byl v osmdesátých letech Parta Frat Pack ještě samozřejmě pole úplně nevyklidila, ale v...

Číst celou recenzi


Trailery a klipy filmu Stážisti

Zatím nevyšel žádný klip.


DVD a Blu-ray filmu Stážisti

Zatím nevyšlo.


Související články

26.2.2014 14:00 Sequely pro každého Rubrika: Novinky Diskuze: 11 příspěvků
10.12.2013 18:45 Nejlepší DVD a Blu-ray: Listopad 2013 Rubrika: Novinky Diskuze: 0 příspěvků
25.11.2013 01:07 Dvojka Hunger Games se rekordně rozjela Rubrika: Novinky Diskuze: 15 příspěvků
30.10.2013 20:30 Na co do kina: 10 originálních listopadových filmů Rubrika: Novinky Diskuze: 20 příspěvků
1.7.2013 00:02 Emmerichův akčňák semlely Příšerky a Drsňačky Rubrika: Novinky Diskuze: 15 příspěvků
© Copyright 2000 – 2017 Všechna práva vyhrazena.