Stay Alive

Stay Alive

Přispějte na MovieZone

Váš nick na MovieZone:


Proč přispět?        Jiné možnosti plateb

Facebook
Diskuze (0)
Plakát k filmu Stay Alive

Stay Alive /2006

Režie: William Brent Bell

Hrají: Jon Foster, Samaire Armstrong, Frankie Muniz, Sophia Bush, Adam Goldberg

Česká premiéra: nestanovena

USA premiéra: 24.3.2006

Na DVD od: nestanoveno

Přidáte-li si film do Budíčku a my k filmu přidáme článek, budeme vás o tom informovat formou e-mailu či zprávou do Vzkazníku. Druh oznámení si můžete zvolit v nastavení vašeho účtu.


Informace o filmu Stay Alive

Kdo si hraje nezlobí. Ale ten kdo si hraje se smrtí, může být samotnou kmotřičkou s kosou pozloben. S takovou premisou útočí na gamesníky v řadách publika další z poněkud levnějších vybíječek se vše říkající výzvou „zůstaň naživu“ přímo v názvu. Neznámí nebo druhořadí herci (Goldberg, Muniz) překračují práh zdravé herní závislosti (aneb zeptejte se, čím zabil imf noc z pátku na sobotu :-), která se u nesourodé skupinky mladých lidiček začala projevovat krátce po smrti jejich společného přítele. Pařba Stay Alive se vyznačuje vysokým stupněm realističnosti a silným emocionálním prožitkem, jenž z hájemství trojrozměrné grafiky probleskuje do míchy uložené v pohodlí houpacího křesla. Jenže co se nestane – krvavá bžunda opustí pro ní vymezený prostor pevného disku a operační paměti a začne v divoké digitální podobě probleskovat do skutečnosti. A půjde o život, protože když vám jde po krku smrtka z jedniček a nul a vy nemůžete znovu začít level ani restartovat počítač, jdou všechny hrdinské hlášky stranou. Buď vyhrajete anebo si na vás někdo smlsne přesně tak jako na vašem videoherním alter egu. Přejeme příjemnou zábavu a hodně štěstí.

Autor: k0C0UR


Galerie obrázků filmu Stay Alive

Galerie je zatím prázdná.


Recenze filmu Stay Alive

Některé horory vás donutí zalézt pod postel, jiné vyděsí už jen vaší babičku a pak jsou tu i ty, při kterých se dusíte smíchy. Stay Alive si o posměšky koledovalo už svojí zápletkou, kombinovanou s naivním PG-13 ratingem. Výsledek ale předčil všechna očekávání. Úkolem při sledování tohohle filmu není zůstat na živu, ale zůstat při smyslech. Autoři se evidentně rozhodli urazit všechny myslitelné demografické skupiny, které by mohly o jejich film zakopnout a tak si to netradičně rozebereme hezk...

Číst celou recenzi


Trailery a klipy filmu Stay Alive


DVD a Blu-ray filmu Stay Alive

Zatím nevyšlo.


Související články

4.7.2016 19:00 První dojmy z Varů – našláplé premiéry, nebo naleštěná bída? Rubrika: Novinky Diskuze: 11 příspěvků
18.10.2015 12:30 Víkendový výplach #319 Prattovi a Mjolniru Rubrika: Novinky Diskuze: 32 příspěvků
19.10.2014 12:30 Víkendový výplach #267 o Klubu rváčů a omluvě za Batmana Rubrika: Novinky Diskuze: 18 příspěvků
25.8.2014 01:35 Rodriguez znovu padl: Sin City 2 totálně vyhořelo! Rubrika: Novinky Diskuze: 18 příspěvků
27.9.2012 19:07 Téma: Nejnadějnější režiséři současnosti Rubrika: Novinky Diskuze: 12 příspěvků
© Copyright 2000 – 2017 Všechna práva vyhrazena.