Star Wars: Klonové války

Star Wars: The Clone Wars

Přispějte na MovieZone

Váš nick na MovieZone:


Proč přispět?        Jiné možnosti plateb

Facebook
Diskuze (144)
Plakát k filmu Star Wars: Klonové války

Star Wars: Klonové války /2008

Režie: Dave Filoni

Hrají: Matt Lanter, Greg Ellis, Anthony Daniels, Ian Abercrombie, Matthew Wood

Česká premiéra: 18.9.2008

USA premiéra: 15.8.2008

Na DVD od: nestanoveno

Přidáte-li si film do Budíčku a my k filmu přidáme článek, budeme vás o tom informovat formou e-mailu či zprávou do Vzkazníku. Druh oznámení si můžete zvolit v nastavení vašeho účtu.


Informace o filmu Star Wars: Klonové války

V kostce: "Občanská válka je v plném proudu a Obi-Wan Kenobi s Anakinem Skywalkerem se musí vydat na záchranu syna Jabba Hutta a tím si získat jeho spojenectví. Star Wars: Klonové války jsou dokonalou ukázkou filmu, který nemá co nabídnout a postrádá vše, co jsme měli na slavné sáze tak rádi. Jako televizní projekt – čímž film původně byl – by to možná ušlo. Takhle ale ne. "

Galerie obrázků filmu Star Wars: Klonové války


Recenze filmu Star Wars: Klonové války

Hvězdné války jsou legenda, kterou znají snad i lidé, co se nikdy během svého života nepřiblížili k televizi nebo ke kinu. Dílo George Lucase se stalo součástí světového kulturního dědictví a možná tak trochu i filmovým symbolem celé jedné generace. Když se v roce 1999 objevila v kinech Epizoda 1: Skrytá hrozba, spousta fanoušků se od série odvrátila a výskyt Jar Jara Binkse notně narušil Lucasovu auru génia. Sám za sebe musím říct, že se řadím mezi fanoušky světa Star Wars a dnes si bez prob...

Číst celou recenzi


Trailery a klipy filmu Star Wars: Klonové války


DVD a Blu-ray filmu Star Wars: Klonové války

Zatím nevyšlo.


Související články

31.3.2017 20:00 Téma: 50 filmů před Star Wars, které musíte vidět (2/5) Rubrika: Novinky Diskuze: 0 příspěvků
26.3.2017 12:22 Víkendový výplach #394 o Vaderovi a Deadpoolovi Rubrika: Novinky Diskuze: 26 příspěvků
24.3.2017 10:11 Jaká je budoucnost Star Wars? Rubrika: Novinky Diskuze: 28 příspěvků
22.3.2017 13:00 Téma: Zasloužíme si kvalitní bitky, když je nepoznáme? Rubrika: Novinky Diskuze: 49 příspěvků
19.3.2017 23:50 Disney znovu slaví! Za miliardou letí i Kráska a zvíře Rubrika: Novinky Diskuze: 80 příspěvků

Na obzoru   (autor: st39.6)

Strýček George se činí. Dá se to pochopit, fanoušci Hvězdných válek jsou nenasytní. Bylo proto jen otázkou času, než se přiřítí další příběhy z předaleké galaxie. Clone Wars částečně navazují na stejnojmenný seriál, který před pěti lety vysílalo Cartoon Networks. Animace se ale od té doby pohnula jiným směrem a převzali jí mistři z ILM. Ti teď  dávají horlivě dohromady příběhy, které budou vyplňovat mezery mezi druhou a třetí epizodou nové trilogie. Jak už název napovídá, války klonů jsou v plném proudu a Jediové mají napilno. Setkáme se se starými známými: mistr Yoda i ostatní členové rady jsou stále na svém místě, rytíři Obi-Wan Kenobi a nově jmenovaný Anakin Skywalker vedou do bitev armády klonů, nejsou to ale jediné bitvy, co Jediové vedou. Na obzoru se vybarvuje nová hrozba a zdá se, že Federace nebude jediný nepřítel Republiky. Přičtěte si k tomu sílící hrozbu Sithů a máte na pár epizod vystaráno. Lucas ale nehodlá troškařit, pilotní díl Clone Wars o hodině a půl, proto rovnou pošle do kin. To abyste nezapomněli, že Síla je pořád s námi.

© Copyright 2000 – 2017 Všechna práva vyhrazena.