Stalo se

The Happening

Přispějte na MovieZone

Váš nick na MovieZone:


Proč přispět?        Jiné možnosti plateb

Facebook
Diskuze (64)
Plakát k filmu Stalo se

Stalo se /2008

Režie: M. Night Shyamalan

Hrají: Mark Wahlberg, Zooey Deschanel, John Leguizamo, Spencer Breslin, Betty Buckley

Česká premiéra: 12.6.2008

USA premiéra: 13.6.2008

Na DVD od: nestanoveno

Přidáte-li si film do Budíčku a my k filmu přidáme článek, budeme vás o tom informovat formou e-mailu či zprávou do Vzkazníku. Druh oznámení si můžete zvolit v nastavení vašeho účtu.


Informace o filmu Stalo se

V kostce: "V amerických městech se lidem nějak nechce žít. Na vině je tajemná hrozba šířící se velkou rychlostí a učitel Mark Wahlberg postupně zjišťuje, že na tenhle rébus mu pravítko nestačí. A vám zas nebude stačit trpělivost. Shyamalanovi došla pára. Pyšný ve své hlouposti, slepý ve své jednoduchosti... napětí vystřídá smích. A nebo pláč. Záleží na tom, jak statečně tuhle podpásovku ponesete.."

Galerie obrázků filmu Stalo se


Recenze filmu Stalo se

M. Night Shyamalan nemá zrovna šťastné období. Ženu ve vodě každý pochopil trochu jinak, než tvůrce zamýšlel, Vesnice trpěla zavádějícím marketingem (a spoustou dalších cizokrajných nemocí, které kvůli omezenému prostoru odmítám jmenovat) a teď tu máme Stalo se. Snímek, který z ukázek pomrkává až asijsky přimhouřeným okem, ale zároveň nabízí Marka Wahlberga jako učitele (Shy mu roli napsal tzv. na tělo)? Zní to podezřele, ale eRkové záběry lidí, které přestal bavit život a z nějaké tajemné př...

Číst celou recenzi


Trailery a klipy filmu Stalo se


DVD a Blu-ray filmu Stalo se

Zatím nevyšlo.


Související články

26.2.2017 21:20 Oscaři rozdáni! Triumfoval La La Land, ale jen na chvíli! Rubrika: Novinky Diskuze: 266 příspěvků
5.2.2017 12:00 Víkendový výplach #387 o Westworldu a Cageovi Rubrika: Novinky Diskuze: 9 příspěvků
23.1.2017 22:00 Rogue One má miliardu, Disney zase slaví Rubrika: Novinky Diskuze: 17 příspěvků
10.1.2017 19:00 Téma: Děsila nás Čína tržbami i v roce 2016? Rubrika: Novinky Diskuze: 17 příspěvků
8.1.2017 15:31 Výsledky 74. televizních Zlatých glóbů Rubrika: Novinky Diskuze: 0 příspěvků

Na obzoru   (autor: Mr. Hlad)

Každý režisér má právo vybrat si jednou za čas slabší chvilku. Shyamalanova Žena ve vodě neuspěla ani u kritiku ani v kasách kin, když má však člověk v portfoliu takový hit, jakým byl Šestý smysl, nemůže ho to položit. M. Night Shyamalan se hodlá vrátit příští rok a tentokrát u toho nebudou mořské panny ani tajemně se tvářící vesničané. The Happening by měla být inteligentní napínavá podívaná, což je žánr, který tomuhle režisérovi vždycky seděl nejlíp. Tentokrát na nás však nečekají duchové nebo mimozemšťané, ale jedna taková malá přírodní katastrofa, kvůli které se lidé začnou chovat divně. Tak divně, že se jim zkrátka nechce žít. Vlna sebevražd nebere konce. Nikdo neví, odkud se vzala, co ji způsobilo nebo jak ji zastavit. Mark Wahlberg si zahraje obyčejného tatíka od rodiny, který je rozhodnutý udělat všechno proto, aby zabránil tomu, že by si jeho manželka a děti podřezali žíly. Shyamalan slibuje, že The Happening bude drsnější než jeho předchozí filmy a pokud se mu podaří navázat atmosférou na Šestý smysl nebo Vyvoleného, budeme jen rádi. Otázkou je, jak se s rolí popere Mark Wahlberg. V poslední době ho totiž vídáme spíš s brokovnicí v ruce než na útěku s rodinou. Shyamalan však tvrdí, že scénář k The Happening napsal Wahlbergovi přímo na tělo, tak se snad není čeho bát.

© Copyright 2000 – 2017 Všechna práva vyhrazena.