Stáhni mě do pekla

Drag Me to Hell

Přispějte na MovieZone

Váš nick na MovieZone:


Proč přispět?        Jiné možnosti plateb

Facebook
Diskuze (20)
Plakát k filmu Stáhni mě do pekla

Stáhni mě do pekla /2009

Režie: Sam Raimi

Hrají: Alison Lohman, Justin Long, Jessica Lucas, Reggie Lee, David Paymer

Česká premiéra: 18.6.2009

USA premiéra: 29.5.2009

Na DVD od: nestanoveno

Přidáte-li si film do Budíčku a my k filmu přidáme článek, budeme vás o tom informovat formou e-mailu či zprávou do Vzkazníku. Druh oznámení si můžete zvolit v nastavení vašeho účtu.


Informace o filmu Stáhni mě do pekla

V kostce: "Kazit náladu přislizlým cikánským důchodkyním se nevyplácí. Půvabné Christine se to nevyplatilo až tak, že ji už za pár dní možná čeká přímý tobogan do pekel. Existuje možnost, jak kletbu sejmout dřív, než ona sejme Christine? Sam Raimi se vrátil ke svému milovanému pokleslému hororu a natočil zřejmě nejlepší žánrovou lahůdku posledních let."

Galerie obrázků filmu Stáhni mě do pekla


Recenze filmu Stáhni mě do pekla

[Poznámka redakce: Je nám ctí na našem skromném webu přivítat dalšího externího spolupracovníka. Tentokrát je to povinnost o to milejší, že jde o personu, na jejíchž textech jsme sami bezmála vyrůstali a tříbili si díky nim vlastní pohled na svět filmu (a to jejich autor kupodivu není o moc starší než my). Ondřeje Vosmíka určitě znáte jako protřelého filmového psavce, letitý pilíř časopisu Cinema, jednoho ze dvou Odvážných palců a momentálně i redaktora Týdeníku televize. Snad si jeho texty o...

Číst celou recenzi


Trailery a klipy filmu Stáhni mě do pekla


DVD a Blu-ray filmu Stáhni mě do pekla

Zatím nevyšlo.


Související články

25.3.2017 12:00 Ubertéma: Co čekat od nového Vetřelce? Rubrika: Novinky Diskuze: 0 příspěvků
15.3.2017 17:00 Téma: 10 důvodů, proč se těšit na další Rychle a zběsile Rubrika: Novinky Diskuze: 15 příspěvků
10.3.2017 17:00 Nejlepší DVD a Blu-ray: Únor 2017 Rubrika: Novinky Diskuze: 7 příspěvků
26.2.2017 21:20 Oscaři rozdáni! Triumfoval La La Land, ale jen na chvíli! Rubrika: Novinky Diskuze: 288 příspěvků
24.1.2017 14:45 89. nominace na Oscara Rubrika: Novinky Diskuze: 78 příspěvků

Na obzoru   (autor: Mr. Hlad)

Fanoušci Spider-Mana by se asi divili, na čem si jejich oblíbený režisér vystavěl kariéru. Horor Evil Dead, který Raimi natočil za pár tisíc dolarů se svými přáteli, dnes patří mezi klasiku a je na něm vidět, že měl už zamlada talentu na rozdávání. Po třech vysokorozpočtových comicsových adaptacích se mu ale zastesklo po hororovém žánru a rozhodl se k němu vrátit. Drag Me to Hell je příběhem mladé dívky jménem Christine, která jednoho dne zjistí, že se na ni přenesla stará kletba, kterou kdysi vyřkla jaká si východoevropská čarodějnice. A že tahle kletba by ji mohla velmi brzy stát nejen zdravý rozum, ale i život. Raimi tentokrát nemá k dispozici obří rozpočet, ale kdo zná jeho starší tvorbu, ten ví, že nedostatek peněz dokáže tenhle režisér bez problémů nahradit talentem a gejzírem originálních nápadů. Drag Me to Hell bude evidentně malý film, čemuž odpovídá i nehvězdné (ale přesto velmi slušné) herecké obsazení. Bruce Campbella s motorovou pilou místo ruky se asi nedočkáme, ale jako alternativa k vyměklým remakům asijských duchařin by to mělo být více než dobré.

© Copyright 2000 – 2017 Všechna práva vyhrazena.