Správci osudu

The Adjustment Bureau

Přispějte na MovieZone

Váš nick na MovieZone:


Proč přispět?        Jiné možnosti plateb

Facebook
Diskuze (21)
Plakát k filmu Správci osudu

Správci osudu /2010

Režie: George Nolfi

Hrají: Matt Damon, Emily Blunt, Anthony Mackie, Terrence Stamp

Česká premiéra: 3.3.2011

USA premiéra: 4.3.2011

Na DVD od: nestanoveno

Přidáte-li si film do Budíčku a my k filmu přidáme článek, budeme vás o tom informovat formou e-mailu či zprávou do Vzkazníku. Druh oznámení si můžete zvolit v nastavení vašeho účtu.


Informace o filmu Správci osudu

V kostce: "Vzkvétající politická kariéra Davida Norrise se zasekla. Osud mu ovšem na oplátku přihrál do života půvabnou Elisu. Nebo snad ne? A můžou mu ji z náruče vyrvat podivní pánové v kloboučcích? Retro sci-fi pohádka o lásce a boji za štěstí spojila Matta Damona se scenáristou dvou jeho předchozích hitů Georgem Nolfim. Jejich spolupráce se znovu vyvedla – vzešla z ní vyvážená romance, která je vzorným příkladem hollywoodského řemesla."

Galerie obrázků filmu Správci osudu


Recenze filmu Správci osudu

Matt Damon si snímky s Jasonem Bournem zjevně pochvaloval po všech stránkách. Jak jinak si vysvětlit, že hned po završení trilogie kývl na Zelenou zónu režiséra Paula Greengrasse a následně i na režijní debut scenáristy třetího Bournea a dvojky Dannyho parťáků George Nolfiho. Ani jeden nový projekt sice Damona nevykopl (přesněji nevykopne) do hvězdných výšin, na které byl v kůži oblíbené mlátičky s amnézií zvyklý, ale po kvalitativní stránce nejde o žádná vyložená selhání. Kupodivu malinko lé...

Číst celou recenzi


Trailery a klipy filmu Správci osudu


DVD a Blu-ray filmu Správci osudu

Zatím nevyšlo.


Související články

5.1.2017 19:00 Co se bude dít s princeznou Leiou? Rubrika: Novinky Diskuze: 48 příspěvků
19.12.2016 09:46 Nové Star Wars brutálně rozsekaly Willa Smithe Rubrika: Novinky Diskuze: 8 příspěvků
29.8.2016 16:58 Smrt ve tmě je jedním z hororů roku! Padl i Joker Rubrika: Novinky Diskuze: 4 příspěvků
2.7.2016 12:00 Téma: Terence Hill a Bud Spencer: Dvě mlátičky mezi nebem a peklem Rubrika: Novinky Diskuze: 16 příspěvků
22.2.2016 10:36 Deadpool jede! Ponížil X-Meny i Wolveriny Rubrika: Novinky Diskuze: 14 příspěvků

Na obzoru   (autor: st39.6)

Filmové adaptace příběhů Philipa K. Dicka jsou bez debat náročné látky, často se ale jedná i přes to o povedené filmy. Stačí se podívat na jejich výčet: Blade Runner, Impostor, Scanner Darkly, Total Recall, Paycheck, Minority Report ... o žádných z nich se nedá říct, že by byly vyloženě špatné. Už jen to by mohlo být dostatečným důvodem, proč se těšit na Adjustment Bureau. To je inspirováno Dickovou půl století starou prací s názvem Adjustment Team a vyprávět má o politikovi (Matt Damon jako David Norris), jehož vztah s balerínou (Emily Blunt jako Elise Sellas) je rozhozen mysteriózními silami. Co si o téhle zkrácené synopsi myslet? Těžko říct, poradit by mohli snad čtenáři předlohy. Film každopádně, jak už je v případě Dicka zvykem, spadá do žánru sci-fi a debutující George Nolfi by pro něj mohl mít dostatečný zápal, se kterým snad přijde ruku v ruce tuna originálních nápadů.
© Copyright 2000 – 2017 Všechna práva vyhrazena.