Přispějte na MovieZone

Váš nick na MovieZone:


Proč přispět?        Jiné možnosti plateb

Facebook
Diskuze (5)
Plakát k filmu Špión

Špión /2015

Režie: Paul Feig

Hrají: Melissa McCarthy, Jason Statham, Jude Law, Bobby Cannavale, Rose Byrne

Česká premiéra: 4.6.2015

USA premiéra: 22.5.2015

Na DVD od: nestanoveno

Přidáte-li si film do Budíčku a my k filmu přidáme článek, budeme vás o tom informovat formou e-mailu či zprávou do Vzkazníku. Druh oznámení si můžete zvolit v nastavení vašeho účtu.


Informace o filmu Špión

V kostce: "Agent Smart v sukních aneb velká komediální trefa, která je lepší než řada regulérních bondovek. Paulu Feigovi nedocházejí nápady a Melissa McCarthy dosud neměla zábavnější roli, jejich nová spolupráce tak jede od začátku do konce a skoro nešlape vedle. Přidejte si k tomu famózního Stathama, vydařenou akci a nejednu scénu, na kterou si vzpomenete ještě dlouho po projekci, a dostanete zasloužený (brzký) velehit. U Špióna se mimochodem bavil i Mr. Hlad, který Melissu zařadil mezi 10 nejotravnějších hereček současnosti. A to už je sakra dobrá vizitka!"

Galerie obrázků filmu Špión


Recenze filmu Špión

Bondovští fanoušci by měli bouchnout šampus. V krátké době tu totiž máme už druhou špiónskou komedii, která si úspěšně dělá srandu z agenta 007. Zatímco Vaughnův akční nářez Kingsman: Tajná služba sázel na šedesátky, Londýn a podvratný humor, Špión Paula Feiga odkazuje spíš k brosnanovským devadesátkám, létá se v něm po celém světě a chce „mainstreamově“ bavit každého. A víte co? Daří se mu to daleko lépe, než si v tuhle chvíli dovedete představit.Špión stojí na absurdní premise, v níž zaujím...

Číst celou recenzi


Trailery a klipy filmu Špión

Zatím nevyšel žádný klip.


DVD a Blu-ray filmu Špión

Zatím nevyšlo.


Související články

15.1.2017 11:55 Víkendový výplach #384 o Rickovi, Mortym a Indiana Jonesovi Rubrika: Novinky Diskuze: 38 příspěvků
15.5.2016 23:03 Kapitán Amerika útočí na miliardu, Clooney paběrkuje. Rubrika: Novinky Diskuze: 33 příspěvků
11.4.2016 19:00 Výsledky: 2016 MTV Movie Awards Rubrika: Novinky Diskuze: 27 příspěvků
11.4.2016 00:58 Kyprá Melissa porazila Batmana, FPS Henry selhal Rubrika: Novinky Diskuze: 48 příspěvků
31.3.2016 10:51 Hollywood chystá Nedotknutelné Rubrika: Novinky Diskuze: 35 příspěvků

Na obzoru   (autor: Mr. Hlad)

Smiřme se s faktem, že Melissa McCarthy je velká hvězda. Její herecký rejstřík je sice ještě omezenější než v případě Chucka Norrise a humor ve stylu „jsem tlustá a blbá a proto jsem vtipná“ by se hodil možná tak do filmů Zdeňka Trošky než do komediálních blockbusterů, ale prostě to tak je. Její novinka Spy by však přeci jen mohla být o něco lepší než to, na co jsme od ní zvyklí, ovšem asi ne její zásluhou. Spíš jde o to, že když vedle ní někomu rozbije držku Jason Statham a Jude Law bude cool jako Jude Law, tak by to zkrátka mohlo fungovat. I když dostaneme okoukaný příběh o nezkušené tajné agentce, která se vydá do akce, aby zjistila, kdo zabil její lásku a zastavila šíleného zločince. Tohle téma není zrovna originální, tak uvidíme, jak to dopadne. Každopádně za kamerou je Paul Feig, který dokázal s Melissou McCarthy udělat hity z komedií Ženy sobě i Drsňačky.

© Copyright 2000 – 2017 Všechna práva vyhrazena.