Přispějte na MovieZone

Váš nick na MovieZone:


Proč přispět?        Jiné možnosti plateb

Facebook
Diskuze (7)
Plakát k filmu Sousedi

Sousedi /2014

Režie: Nicholas Stoller

Hrají: Seth Rogen, Zac Efron, Rose Byrne, Dave Franco, Christopher Mintz-Plasse

Česká premiéra: nestanovena

USA premiéra: 9.5.2014

Na DVD od: nestanoveno

Přidáte-li si film do Budíčku a my k filmu přidáme článek, budeme vás o tom informovat formou e-mailu či zprávou do Vzkazníku. Druh oznámení si můžete zvolit v nastavení vašeho účtu.


Informace o filmu Sousedi

V kostce: "Sousedi nejsou tak super, jak jste možná doufali, pořád ale jde o fajnovou komediální podívanou. Omladina při ní ocení především rozjeté párty, trochu starší ročníky pak nostalgicky zavzpomínají na chvíle, kdy se večer místo měnění plínek nezodpovědně chlastalo do bezvědomí. V rámci mainstreamového řádění tedy nezávazná pohoda, pro kterou je jedno zhlédnutí tak akorát."

Galerie obrázků filmu Sousedi


Recenze filmu Sousedi

Sousedi a 22 Jump Street. Není pochyb o tom, že právě tohle jsou dvě nejočekávanější komedie letošního léta. Tatum s Hillem dorazí na začátku srpna, Efron s Rogenem ale zaútočí na česká kina už nyní. Musíte jejich sousedský duel bezpodmínečně vidět? No... vlastně ani ne.Čtvrtý film Nicholase Stollera totiž ladně zapadá do jeho lehce nadprůměrné tvorby. Kopačky se hodně povedly, Dostaň ho tam jim zdárně šlapalo na paty, Zásnuby na dobu neurčitou si ale podruhé nikdo nepustil. Sousedi pak zapad...

Číst celou recenzi


Trailery a klipy filmu Sousedi

Zatím nevyšel žádný klip.


DVD a Blu-ray filmu Sousedi

Zatím nevyšlo.


Související články

5.10.2016 09:28 Hollywood chce další herní pecku Rubrika: Novinky Diskuze: 10 příspěvků
30.9.2016 10:00 Nejlepší DVD a Blu-ray: Září 2016 Rubrika: Novinky Diskuze: 0 příspěvků
25.9.2016 21:15 Sedm statečných dech nevyrazilo, na Čápy to stačí Rubrika: Novinky Diskuze: 21 příspěvků
16.6.2016 09:00 Ze Sicaria bude trilogie Rubrika: Novinky Diskuze: 8 příspěvků
10.6.2016 09:48 Téma: Sequely a nadávání na ně: Nekonečný koloběh Rubrika: Novinky Diskuze: 12 příspěvků

Na obzoru   (autor: Mr. Hlad)

Seth Rogen a Zac Efron je dvojice, kterou bychom v kině asi nečekali, ale jejich projekt Townies vypadá celkem zajímavě. Děj téhle komedie se má točit okolo jedné obyčejné rodiny z amerického předměstí, jejímž členům k životu nic moc nechybí a řeší absolutně normální problémy. Teď ale nafasují nového souseda, který je hodně zapáleným členem školního bratrstva a o nějakém respektu k okolí nebo slušném chování v životě neslyšel. A začíná být hodně otravný, takže je potřeba vyrazit v zájmu klidu v ulici do boje. Vedlejší role jsou také velmi slušně obsazené a za kamerou je Nicholas Stoller, jenž má na kontě povedené Kopačky nebo Dostaň ho tam!

© Copyright 2000 – 2017 Všechna práva vyhrazena.