Přispějte na MovieZone

Váš nick na MovieZone:


Proč přispět?        Jiné možnosti plateb

Facebook
Diskuze (16)
Plakát k filmu Soudný den

Soudný den /2007

Režie: Neil Marshall

Hrají: Rhona Mitra, Bob Hoskins, Alexander Siddig, Adrian Lester, Sean Pertwee

Česká premiéra: 10.4.2008

USA premiéra: 14.3.2008

Na DVD od: nestanoveno

Přidáte-li si film do Budíčku a my k filmu přidáme článek, budeme vás o tom informovat formou e-mailu či zprávou do Vzkazníku. Druh oznámení si můžete zvolit v nastavení vašeho účtu.


Informace o filmu Soudný den

V kostce: "Násilí, hlášky, akce, honičky, scifi, konec světa, fantasy, nahota, kanibalismus, králové, punkáči, Bentley, umělé oči, mrtvá zvířata, rytíři, anarchie, absence logiky. To vše v hodně šíleném podání, které se ani chvilku nebere vážně. Příběh speciální jednotky, která hledá ve zdevastovaném Glasgow lék na smrtící virus, možná na první pohled vypadá jako neorganizovaný chaos, ale jestliže jste stejná krevní skupina jako režisér Neil Marshall, užijete si ho jako máloco. "

Galerie obrázků filmu Soudný den


Recenze filmu Soudný den

Filmy, ve nichž lidstvo kleslo na úroveň zvířat a vše, co nás odlišovalo kupříkladu od plameňáků, zmizelo, nikdy příliš netáhly. Diváci prostě nechodí do kina na příběhy, které se odehrávají ve světě, v němž to zkrátka a jednoduše dobře dopadnout nemůže. Britský talent a jeden z předních představitelů ostrovní hororové scény Neil Marshall se však i přes to všechno rozhodl jeden takový postapokalyptický film natočit. Při sledování Soudného dne ale každému velmi rychle musí dojít, že tady je ně...

Číst celou recenzi


Trailery a klipy filmu Soudný den


DVD a Blu-ray filmu Soudný den

Zatím nevyšlo.


Související články

31.8.2016 09:33 Téma: Terminátor 2 a 25 let čekání na další Soudný den Rubrika: Novinky Diskuze: 79 příspěvků
27.3.2016 20:00 Téma: Je Lex Luthor hlavním hrdinou Batman vs. Superman? Rubrika: Novinky Diskuze: 130 příspěvků
24.3.2016 14:42 První dojmy podruhé: Batman vs. Superman Rubrika: Novinky Diskuze: 91 příspěvků
6.1.2016 18:00 12 nejočekávanějších filmů roku 2016 Rubrika: Novinky Diskuze: 56 příspěvků
3.12.2015 08:00 7 nejlepších momentů z traileru Batman vs. Superman Rubrika: Novinky Diskuze: 37 příspěvků

Na obzoru   (autor: Mr. Hlad)

Pro fanoušky hororu není jméno Neil Marshall neznámé, ale zapamatovat by si ho měli i ti ostatní. Tenhle Brit má totiž našlápnuto k tomu, aby se jednoho dne zařadil po bok klasiků, jako jsou Carpenter nebo Craven. Psí vojáci byli sice ještě takové malé sympatické béčko s vlkodlaky, ale Pád do tmy přivodil zástavu srdce nejednomu klaustrofobikovi. Doomsday by měl pro Marshalla být filmem, který ho představí i lidem, kteří se jinak hororům vyhýbají. V budoucnosti bude lidstvo zase jednou úplně v háji. Vražedný virus velmi zásadně zredukoval počet obyvatel Velké Británie a okolo Londýna byla vystavěna zeď, která měla zabránit šíření nákazy. V roce 2037 se ale něco pokazí a nemoc se objevuje i tady. Za zeď se tedy musí vydat elitní jednotka, která má za úkol zjistit, co je pravdy na tom, že kdesi ve Skotsku se objevil lék. Za těch třicet let ale lidstvo stačilo pořádně zdivočet a výprava za záchranou Londýna bude mnohem nebezpečnější, než by kdo čekal. Doomsday zní jako kombinace Potomků lidí a Šíleného Maxe, což je něco, co nás rozhodně nenechává v klidu. Neil Marshall získal do svého prvního velkého filmu řadu zajímavých hereckých tváří a pokud dostal od producentů i solidní rozpočet, máme se na co těšit.

© Copyright 2000 – 2017 Všechna práva vyhrazena.