Přispějte na MovieZone

Váš nick na MovieZone:


Proč přispět?        Jiné možnosti plateb

Facebook
Diskuze (5)
Plakát k filmu Sólokapr

Sólokapr /2006

Režie: Woody Allen

Hrají: Scarlett Johansson, Woody Allen, Hugh Jackman, Ian McShane, James Nesbitt

Česká premiéra: 7.12.2006

USA premiéra: 28.7.2006

Na DVD od: 19.4.2007

Přidáte-li si film do Budíčku a my k filmu přidáme článek, budeme vás o tom informovat formou e-mailu či zprávou do Vzkazníku. Druh oznámení si můžete zvolit v nastavení vašeho účtu.


Informace o filmu Sólokapr

Svět zná mnoho rovnic. Film Roberta Luketice = nuda. Únik Thierry Henryho = gól. Charlize Theron špulící pusu = erekce. Woody Allen a jeden kalendářní rok = nový film. Poslední vztah slyšíme v posledních měsících z každého druhého rohu. Mistr dialogového humoru a nejrychleji myslící důchodce na severní polokouli těžko shání finanční podporu pro svoje nové projekty. V Americe mu comicsy, horory a nepovedené parodie dávno ukradly všechen komerční vítr z plachet, proto musel newyorský neurotik prchnout do Evropy. Tam mu rozumějí tradičně lépe, právě tam si rádi polechtají svá mecenášská já odklepnutím peněz pro pana Allena. Smutným průvodním jevem je obtížné dobývání amerického trhu. Allenovy kusy si tak často poleží nějaký ten pátek v šuplíku, jak to ostatně potkalo už déle hotovou komedii Scoop (neboli Sólokapr), která musela ustoupit juchání okolo Match Pointu. I v ní se předvede v celé své oduševnělé kráse blonďatá bohyně Scarlett, i v ní se ocitáme v Londýně ve společnosti místní aristokracie.A i v ní půjde o život. Mimo jiné i Scarlett samotné, která si jako nadšená studentka žurnalistiky vyšlápne na distingovaného aristokrata (Hugh Jackman), aby zjistila, jestli náhodou není pověstným „tarokovým vrahem“, který řádí v anglické metropoli.

Autor: Cival


Galerie obrázků filmu Sólokapr

Galerie je zatím prázdná.


Recenze filmu Sólokapr

O Woody Allenovi se už nějaký ten rok tvrdí, že není to, co býval. Že jsou jeho filmy jen matným stínem genialit rozverně komediálních (Láska a smrt a podobné...), přemýšlivě vtipných (Annie Hall a podobné...) i tragikomicky seriózních (Manhattan a podobné...). Dlouho jsem množícím se kritickým hlasům oponoval. Dlouho jsem tvrdil, že Allenovi sluší i neambiciózní zábava na jedno použití a bavil se třebas i u proklínaného Hollywoodu v koncích. A nezlobil se ani na pohodovou Melindu. Z více než...

Číst celou recenzi


Trailery a klipy filmu Sólokapr


DVD a Blu-ray filmu Sólokapr

Zatím nevyšlo.


Související články

31.10.2012 21:30 První drby: Star Wars 7 s Lukem? Rubrika: Novinky Diskuze: 33 příspěvků
25.1.2011 12:52 Televizní Tipy 24. - 30.1. 2011 a MZ Talk Rubrika: Novinky Diskuze: 3 příspěvků
21.12.2009 22:00 Televizní Tipy 21.12. - 27.12. 2009 Rubrika: Novinky Diskuze: 18 příspěvků
21.3.2008 21:40 Poddruh DiCaprio Rubrika: Novinky Diskuze: 8 příspěvků
3.1.2008 12:18 Woody Allen se vrací domů Rubrika: Novinky Diskuze: 8 příspěvků
© Copyright 2000 – 2017 Všechna práva vyhrazena.