Přispějte na MovieZone

Váš nick na MovieZone:


Proč přispět?        Jiné možnosti plateb

Facebook
Diskuze (6)
Plakát k filmu Snowden

Snowden /2015

Režie: Oliver Stone

Hrají: Joseph Gordon-Levitt, Shainele Woodley, Nicolas Cage, Timothy Olyphant, Zachary Quinto

Česká premiéra: 10.11.2016

USA premiéra: 16.9.2016

Na DVD od: nestanoveno

Přidáte-li si film do Budíčku a my k filmu přidáme článek, budeme vás o tom informovat formou e-mailu či zprávou do Vzkazníku. Druh oznámení si můžete zvolit v nastavení vašeho účtu.


Informace o filmu Snowden

V kostce: "Oliver Stone sice i na stará kolena stíhá natáčet filmy, na které se dá koukat a audiovizuální zvládá držet krok s filmaři, kteří jsou o generaci mladší, avšak tentokrát si bohužel nevybral moc zajímavý příběh. Filmový Snowden dovede na začátku strhnout, rychle však ztrácí dech a i přes snahy o svižnou režii a dobré herecké se velmi brzy začíná točit v kruhu a promění se v čekání na to, kdy hlavní hrdina konečně udělá to, co udělat má. A extra zábavné to čekání není. "

Galerie obrázků filmu Snowden


Recenze filmu Snowden

Oliver Stone je klasik, ale letos oslavil sedmdesátiny, a tak není žádné překvapení, že už mu trochu dochází síly. V jednadvacátém století je spíš stínem sebe sama a filmy jako W., Alexander Veliký nebo World Trade Center se mu zrovna dvakrát nepovedly. Pořád je to však Stone, držitel tří Oscarů, režisér Čety a Narozen 4. července a člověk, který se nikdy nebál vykřičet svoje názory do světa. S jeho Snowdenem to ale není úplně snadné. Premiéra se několikrát přesouvala a bylo evidentní, že stu...

Číst celou recenzi


Trailery a klipy filmu Snowden

Zatím nevyšel žádný klip.


DVD a Blu-ray filmu Snowden

Zatím nevyšlo.


Související články

25.2.2017 21:23 Zlaté maliny: Batman vs. Superman vs. Hillary Rubrika: Novinky Diskuze: 23 příspěvků
15.11.2016 19:00 Na co do kina: 10 originálních listopadových filmů Rubrika: Novinky Diskuze: 3 příspěvků
13.11.2016 12:30 Víkendový výplach #375 o prezidentech a Strangeovi Rubrika: Novinky Diskuze: 20 příspěvků
8.11.2016 14:41 Soutěž o lístky na předpremiéru Snowdena Rubrika: Novinky Diskuze: 0 příspěvků
2.10.2016 22:56 Burton a Eva Green si podali (Wahl)Berga Rubrika: Novinky Diskuze: 5 příspěvků

Na obzoru   (autor: Mr. Hlad)

Oliver Stone je zatraceně významný režisér a jeho filmy stojí za to sledovat, ať už si o jeho politických názorech a kamarádíčkování s diktátory myslíte cokoliv. Po tom, co natočil akční Divochy, se zase vrací k trošku vážnějšímu tématu. Snowden bude skutečným příběhem muže, který dokázal naštvat půlku Ameriky a pro tu druhou se stal hrdinou. Mladý zaměstnanec CIA se totiž rozhodl uveřejnit tisíce tajných dokumentů a nechal tak celý svět nakouknout to zákulisí tajné služby. A teď se musí ukrývat v Rusku. Casting je vyloženě lahůdkový, uvidíme, jestli se o Snowdenovi bude mluvit i v souvislosti s Oscary.

© Copyright 2000 – 2017 Všechna práva vyhrazena.