Sněženky a machři po 25 letech

Sněženky a machři po 25 letech

Přispějte na MovieZone

Váš nick na MovieZone:


Proč přispět?        Jiné možnosti plateb

Facebook
Diskuze (17)
Plakát k filmu Sněženky a machři po 25 letech

Sněženky a machři po 25 letech /2008

Režie: Viktor Tauš

Hrají: Jan Antonín Duchoslav, Michal Suchánek, Václav Kopta, Veronika Freimanová, Radoslav Brzobohatý

Česká premiéra: 18.12.2008

USA premiéra: nestanovena

Na DVD od: nestanoveno

Přidáte-li si film do Budíčku a my k filmu přidáme článek, budeme vás o tom informovat formou e-mailu či zprávou do Vzkazníku. Druh oznámení si můžete zvolit v nastavení vašeho účtu.


Informace o filmu Sněženky a machři po 25 letech

V kostce: "Stará banda je opět na horách a i když mají hrdinové nějakou tu vrásku a kilo navíc, některé věci se prostě nemění. A některé se mění hodně. Návrat k hrdinům české komediální klasiky hraje více na nostalgickou než na komediální notu, ale moc to bohužel nefunguje. Nebýt pár dobrých hereckých výkonů, slušné kamery a hudby, byl by to průšvih. Takhle jsou Sněženky a machři po pětadvaceti letech jen průměr, u jehož závěrečných titulků budete marně přemýšlet, proč vlastně vzniknul. "

Galerie obrázků filmu Sněženky a machři po 25 letech


Recenze filmu Sněženky a machři po 25 letech

Točit pokračování filmu po čtvrt století je dost pitomý nápad, ale někdy návrat po takhle dlouhé době může vyjít. V Čechách moc filmů, u kterých by byla alespoň teoretická šance, že návrat po pětadvaceti letech neskončí trapností, moc není. Sněženky a machři jsou však i dnes jednou z mála českých komedií, jež se může chlubit přívlastkem „nestárnoucí“. To samo o sobě bohužel není dostatečný důvod k tomu, aby dvojka se zestárlými herci a přišla na svět. Je potřeba mnohem víc než jen spoléhat se...

Číst celou recenzi


Trailery a klipy filmu Sněženky a machři po 25 letech

Zatím nevyšel žádný klip.


DVD a Blu-ray filmu Sněženky a machři po 25 letech

Zatím nevyšlo.


Související články

22.2.2017 12:00 40 nových fotek z akčňáku Kong: Ostrov lebek Rubrika: Novinky Diskuze: 0 příspěvků
14.2.2017 17:10 První dojmy: T2 Trainspotting Rubrika: Novinky Diskuze: 17 příspěvků
13.2.2017 15:00 NEJ roku 2016: Vaše volba Rubrika: Novinky Diskuze: 14 příspěvků
13.2.2017 10:23 Halloween se vrací Rubrika: Novinky Diskuze: 5 příspěvků
10.2.2017 16:45 Na co do kina: 10 originálních únorových filmů Rubrika: Novinky Diskuze: 3 příspěvků

Na obzoru   (autor: Mr. Hlad)

Natočit po čtvrt století pokračování kultovní komedie Sněženky a machři patří rozhodně k těm blbějším nápadům, které se v poslední době objevily. Komedie o lyžařském výcviku, dospívání a věcech, které si každý z nás prožil, zkrátka ani po těch dvaceti pěti letech nezestárla. Viktor Tauš, režisér zapomenutého Kanárka a producent pekelných Posledních plavek, se však rozhodl svolat starou hereckou partu a opět spolu se scénáristou Radkem Johnem vyrazil do hor. Viki Cabadaj, Karel Mácha a Radek Převrátil jsou dnes čtyřicátníci, ale to neznamená, že by se z nich stali usedlí tatíkové. Sice mají na krku vlastní děcka v pubertě, ale na horách se starou bandou si člověk rychle vzpomene na to, jak za mlada řádil. Sněženky a machři po 25 letech se mohou pochlubit prakticky stejným obsazením, jaké měl první díl, otázka ale je, jestli budou moci nabídnout ještě něco jiného a jestli Tauš vůbec točí film, který chce někdo vidět. Na podzim zjistíme, jestli bude film jen parazitovat na slavném názvu, nebo dokáže vedle staršího bratříčka obstát.

© Copyright 2000 – 2017 Všechna práva vyhrazena.